4-та рейтингова гра 7-го сезону Mind Game у місті Тернопіль

 4-та рейтингова гра 7-го сезону Mind Game - фото
Дата події: 29 травня 2019
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Як незабутньо і корисно провести середу 29-го травня? Дуже просто - збираєте команду з 4-10 друзів, реєструєте її за посиланням нижче.
Та зустрічаємося на 4-ій рейтинговій грі 7-го сезону Mind Game!
Бути розумним МОДНО!
Телефон: +38 (098) 923-98-99 ( Оксана Маланчук )
Перегляди 45
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розміщення:і знову ми у розважально- відпочинковому комплексу "Максим"на4-ій рейтинговій грі 6-го сезону Mind Game грі по бонусу від сайту https://list.in.ua.
Перший тур у питаннях так чи ні трошки налажали з найстарішим володарем Оскара та відомим тенісистом. Ми всі добре вчилися в школі з двох перших відповідей впізнали Шевченка, тому питання 2 туру і тему вгадали легко. Музичний конкурс - треба ознайомитися з польськими гуртами. На рахунок американського стоматолога було 2 версії Перл Хабар і Хіросіма та Нагасакі, як завжди перемогла неправильна. Дуже прикольне питання про меми та котів, тут теж нам щось не пощастило з логікою. Точно знали , що гірудотерапія це лікування п'явками, тому знали і Дуремара.
Просто обожнюємо співачку Карлу Бруні тому і знали її чоловіка - Ніколя Саркозі. Музичне питання - якщо грає щось веселе, рокове і трошки бітлове - пиши Оазис, і не прогадали. Також вгадали і кількість ссавців. А ось автора славнозвісних "Хронік Нарнії" не знали, Але по шафці на фото вгадали твір.Серед нас є дві філологині з англійської, тому з фразою Арнольда Шварценеггера ми впоралися.
Сподобалося: Хочу подякувати творцям чудової гри Mind Game за прекрасні, цікаві питання, емоції, атмосферу адреналін та нові цікаві знання. Розважально- відпочинковому комплексу "Максим" за надання сучасної, просторої, зручної локації для проведення гри.
Сайту https://list.in.ua за можливість відвідувати цю гру та безкоштовні напої на грі на вибір: чай. пиво. кава. лате, капучино. Дякую команді "Без паніки" за досить злагоджену. вдалу гру і 10 місце у рейтинговій таблиці.
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Як завжди багато емоцій, невимовна радість від взятих непростих запитань, злагоджена і відточена командна гра, і результат який уже не " зараховано" а " добре"😀😄
Сподобалось: сподобалось що після другого питання 2 конкурсу знали тему, і підтягнули варіанти " єретик/протестант", " катерина/марія" на правильні і всі решта просто під твори Тараса Григоровича. Конкурс про лідерів країн, взяли не все але цікавий. Музичний завалили але бувало і гірше.
Відповіді Маккейн, Гаррі поттер, Рашмор взяв особисто, переконали капітана Сашка шо лише три ссавці, з котами обломались всі. Палпатіна перейменував в Пол Пота - а то якийсь як там його, демократ америкос , от жеж підстава.
Гарно ішли конкурси типу " ерудит" але знову підвів 9й тур. Команда " Каркаде" лідирувала 8 турів але в 9му пропустили вперед двох потужних суперників. Але це mind game, крихітко, тут треба поборотись за призи.
Не сподобалось: я знайшов в вікіпедії монетку- рупію з вараном , а питання все ж відмінили як " некоректно сформоване". Ну, два бали зняло всім тому тяжко сказати чи це вплинуло. Що ж, такі моменти на жаль покищо залишаються в грі. Але результат все ж перекриває таке дрібне невдоволення.
Загальне враження: дякую своїй команді за чергову сильну гру. Молодці як завжди всі, дружня атмосфера сприяла. І хоча жарко на 2му поверсі, але ми чули один одного, тому суперечок майже не було і писались узгоджені варіанти відповідей. Там класні місця і диванчики м' ягкенькі.
Дякую Олегу Виннику що , можливо, відтягнув когось сильного з команд- суперників до себе на концерт😂😂. Далі буде, ми точно не заспокоїмось і боротимемось далі за призові місця, лідерам гри свій список доведеться розширити😀
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Була вільна середа, не було де скоротати вечора, от і попав на 4ту рейтингову гру 7го сезону.
Локація:Гра , як і завжди, проводилась в розважальному комплексі "Максим" о 19:00. Правда люди трохи запізнювались, тож гра почалась з певним запізненням.
Трохи по грі : Гра складалась з 9 раундів:
-Був Раунд з Так чи Ні,
Нам вдалось відгадати лишеть половину запитаннь)
-2й раунд складався з 7ми запитань, де 6 запитань обєднувались в одну тему, назва якої була відповіддю на 7ме запитання. Цього разу це була творчість Тараса Шевченка. Як завжди, дівчата зразу відгадали тему, і з 3го запитання ми знали в якій стороні шукати правильні відповіді).
- Раунд Ерудит (3й і 6й , Здається).
Усімхнуло запитання про шкарпетку( просто ми сьогодні всі замовили бонус від list.in.ua і він якраз був комплектом шкарпеток). Ще Вдалось згадати Тарью і Гарі Поттера...трохи Богемія нас в дискусію ввела, але змістовну відповідь ми так і не знайшли. Ще усміхнуло міф про Мочити Манту. Легко пішов Дуремар і Каучсерфінг)
були Аудіо і Відео Раунд ( Пісні з Назвою Hello, де потрібно було відгадати гурт, який її співає). в Відеотурі Зразу відгадали I'm Back, (Юля впізнала Пізу з першого погляду),ну а Сашу Грей впізнав майже весь зал. Джона Маккейна теж ми зразу впізнали.
Фототур запамятався Макдачкою, Фреді Меркюрі,Араратом і Жахами на вулиці Вязів.
Раунд Сюрприз дійсно був для нас несподіваним, бо потрібно було відгадувати перших людей держав. Цікавим було запитання про діоксид, де ми зразу назвали одного з попередніх президентів. Чисто випадково Йосипи принесли нам бал.
Сподобалось: Ненапряжна, легка гра, яка приносила дійсно фан. Цікаві запитання, несподівані відповіді і позитив в команді).
Не сподобалось: Колонки на аудіо турі видавали жахливі хрипучі звуки, тож композиції вгадувати було вкрай некомфортно...може до наступної гри щось з ними зроблять)
Загальне враження: Однозначно хороша гра, яка дозволяє з позитивними користувачами list.in.ua, проводити кайфово кожну 2гу середу місяця, разом відгадувати каверзні запитання і радіти правильним відповідям))))
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko (Ревізор)
Сподобалось
Вкотре дякую команді «Без Паніки»
за круту компанію і правильні відповіді) за невлучні відповіді теж спасибі, було весело😂
Були цікаві відеотури, питання про знамениту Пізу , і мій улюблений аудіотур!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Вдячна list.in.ua за можливість відвідати цю гру та команді Без паніки за атмосферу на грі.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
От і промайнула 4-та рейтингова гра 7-го сезону. Вже улюблений вид розваг тримає досить хорошу планку, є плюси, є мінуси - рівень минулої гри витриманий.
Місце проведення та час незмінні - розважально-відпочинковий комплекс "MAXIM", 19:00. І, як завжди, початок відклався на десяток хвилин. Чесно кажучи ця непунктуальність набридає, та все ж тут стабільність. А тут ще і фінальний підрахунок затягнувся, а добиратись транспортом стає все важче - варто подумати організаторам про пришвидшення процесу та відсутність затримок, щоб вписуватися в 2 години, а не дотягувати до майже 3-х. Спонсори ті ж, що і завжди, подарунки за призові місця аналогічні, конкурс з тегами в інстаграмі теж вже традиційний. На тему цього конкурсу, ще декілька ігор тому найактивніші столики вибирали декількох учасників, які отримували коктейлі в подарунок. Зараз же розіграш в лотерею за рекламку. Попередній варіант подобався більше =(
Ведучий, обслуговування, напої з їжею - все, як завжди, добре. Трохи підкачує стабільно звук, слова в композиціях з запитаннями по піснях розібрати важко.
Що до самої гри, то, знову ж, як і завжди, відмінили декілька питань. Обурило, що питання "чи є на банкнотах валюти Еквадору зображення варанів?" зняли з гри, адже відповідь, запланована організаторами була "ні", а по факту таки показали їм такі купюри. Тож логічно, що правильною мала стати відповідь "так". Але, загалом, все пройшло класно, в веселій атмосфері. Команда згуртована та з запалом на перемоги. Не обійшлось і без казусів в нашій команді. Деколи перемудряли, відповівши правильно, а в останній момент виправляли на неправильний варіант відповіді. Разом із тим, завдяки даній грі багаж знань поповнюється досить таки цікавими фактами. Як от те, що бадько одного з президентів Монголії був тезкою нашого теперішнього президента.
Загалом, весело, класно, пізнавально. Через тиждень наступна гра - я в ділі.
Переглянути всі відповіді ()