Похід в Карпати: Найвищими вершинами

Похід в Карпати: Найвищими вершинами - фото
Дата події: 19 червня 2019
Де/Організатор:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Цей найпопулярніший пішохідний маршрут проходить найвищим хребтом Українських Карпат - Чорногорою, де знаходяться усі двотисячники України. Тут усе най-най: найвищі гори, найвисокогірніші озера, найсильніше дме вітер, найдовше лежить сніг, найвисокогірніша споруда в Україні, найсмачніше смакує вечеря і найкраще усміхається сонце...

Під час походу ви побачите:

скелястий Петрос, струнку Говерлу та Білого Слона (руїни обсерваторії на горі Піп Іван Чорногірський, 2028 м);
чарівні карпатські краєвиди;
найвисокогірніші озера України з прозорою прохолодною водою (Бребенескул та Несамовите);
стовпчики польсько-чехословацького кордону;
залишки укріплень Першої світової війни;
скельні виходи на горах Петрос, Шпиці, Кізли, Вухатий Камінь і Смотрич;
водоспад під Смотричем, пороги на Чорному Черемоші;
гуцульські колиби та полонинське господарство.
У липні - серпні є можливість вдосталь поласувати чорницею та малиною, а у гуцулів завжди можна придбати молоко, бринзу, вурду чи будз.
 
Ціна: 3260 грн
Тривалість: 6 днів
Перегляди 21
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Карпати- це не тільки традиційні сувенірні базарчики в Яремче, лижі в Буковелі , підйом на Говерлу чи бринза. Це насамперед гори, і по них прокладено багато цікавих маршрутів, в тому числі і з включеною в них Говерлою.Чорногірський хребет найвисокогірніший в Україні, краєвиди суперські, і відвідати його варто кожному , хто дивився фільми про бородатих людей з рюкзаками чи , неважливо яким чином, наспівує Висоцького " не побачить і десяти процентів красот і чудес ( чи як там звучало, не буду гуглити😀)
Сподобалось: підхід до організації походу в " Турклубі Тернопіль" відповідальний. Можуть надати напрокат рюкзак, спальник, карімат і палатку звісно ж. Тобто новачку можна не перейматись закупівлею споряги, часто ціна на хороші такі речі відлякує від виходу в гори. Кожен учасник нестиме частину загального спорядження: харчі, казанок, вага розприділяється грамотно, залежно від фізичних кондицій учасників групи.
Перекуси продумуються, готівля страв на пальниках переважно ( в заповідній зоні вогнищ розводити не можна, дехто цим зловживає але тут вже і дивлячись по ситуації з дощем і сушкою одягу/ речей після нього)
Загалом якщо ви геть вперше в горах, краще звернутись до турфірми такого рівня, проведуть хорошими маршрутами, іти будете адекватним темпом, та й організують все щоб похід запам' ятався позитивом. І щоб захотілось вернутись ще.
На хребет найтяжче - піднятись , далі перепади висот некритичні а краєвиди захоплюють подих. Ви різко відчуєте контраст між переповненою мурахами- людьми Говерлою , тепер уже частково таким же Піп Іваном, і озером Бребенескул, де ходять люди з трохи іншим світоглядом навіть.
Маршрут для новачка оптимальний, по днях так щоб звикнути до гір, переходи не задовгі. Досвідчені спортсмени пробігають Чорногору за годин 12ть-24, але то вже серйозна підготовка, та й краще все ж ознайомитись з горами як слід. Ціни на прокат речей помірні, на сам тур- не з найдешевших, але хороший сервіс дешевим не буває.Не сподобалось: сміття. На Говерлі просто катастрофа, причому є організації типу "Карпатських стежок", волонтери з інших, небайдужі люди регулярно збирають і зносять сміття - знаходяться нікчемні людці, які своє сміття лишають горам. Можна і коло озера Несамовите побачити, і на звичних місцях стоянок. Не робіть так, шановні туристи!
Загальне враження: бував на Чорногорі неодноразово, в різну погоду і в різні пори року. Старайтесь слідкувати за прогнозом погоди і не попадати в грозу, може бути страшнувато. З " Турклубом Тернопіль" можете мандрувати впевнено. Вас проінструктують по необхідному одязі, спорядженні і т.д. Ходіть в гори, воно того варте, але підготуватись і відноситись до них потрібно належним чином.
Переглянути всі відповіді ()