Економічний націоналізм та соціальна справедливість: презентація у місті Тернопіль

Економічний націоналізм та соціальна справедливість: презентація - фото
Дата події: 22 травня 2019
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Модератор заходу – Юрій Сиротюк, Yuriy Syrotyuk директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Українські студії стратегічних досліджень, автор численних публікацій у сфері геополітики та безпекових питань, організатор щорічної міжнародної конференції "Бандерівські читання" Бандерівські читання .

Під час презентації можна буде придбати книги проекту Бандерівські читання.

Книга стала напрацюванням VІ Бандерівських читань. У книзі містяться статті провідних вчених та дослідників економічного націоналізму, аналіз світового досвіду, рецепти всебічних, структурних соціально-економічних реформ в Україні.
Ідейно наслідуючи ОУН, сучасні дослідники та практики кінцевим результатом реформ визначають соціальну та національну справедливість, яка дозволить нації нарешті з реалізувати успішний проект Української Самостійної Соборної Держави.

Юрій Сиротюк: "В Україні намагаються створити ілюзію, що є лише два економічні полюси: державний соціалізм та ультралібералізм. Світовий досвід свідчить, що провідні країни світу давно відмовилися або активно відмовляється від цих економічних крайнощів та обирають шлях економічного націоналізму. Саме цей шлях забезпечує успіх економічного прориву країн, що розвиваються, та закріплює економічне панування провідних країн. Економічний націоналізм виходить передусім з довгострокових інтересів нації як спільноти, а не з егоїстичного пориву до наживи окремих її одиниць, з засад забезпечення самодостатності та економічної безпеки держави, гармонійного перерозподілу національного продукту».

Окремим блоком представлена практичне втілення засад економічного націоналізму – досвід міських голів – націоналістів Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького.

У книгу також увійшли найкращі роботи міжнародного конкурсу для молодих науковців на тему «Економічний націоналізм як формула українського прориву», в яких розкрито питання інвестиційної політики, розвитку малого та середнього підприємництва, міграції трудових ресурсів, національних економічних інтересів.
Перегляди 6

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук