Еротичний перенос в психотерапевтичній практиці у місті Тернопіль

Еротичний перенос в психотерапевтичній практиці - фото
Дата події: 22 червня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Семінар, присвячений темі роботи під еротичним переносом для гештальт-терапевтів та для психологів, що практикують в інших напрямках.
Створюючи в терапевтичному процесі безпеку і атмосферу довіри, терапевт також ризикує потрапити в ситуацію еротичного переносу. Чи відіграє роль стать терапевта і клієнта? Що означає успішна та неуспішна робота з еротичним переносом? У чому полягають ризики і труднощі терапевта? Коли терапевт перетинає межу етики і починає зловживати довірою клієнта? Від чого залежить інтенсивність і афективність контрпереносних реакцій? У чому відмінність психоаналітичного фокусу від гештальтиського? Зрештою, як бути клієнтом в ситуації еротичного переносу?
Маю бажання запросити колег до активного обговорення даної теми в інтервізійному форматі, в якому кожен присутній за бажанням може внести свій інтерес та досвід. Тривалість -2,5 години, вартість 300 грн.

1. Теоретична частина: основні поняття, історія та еволюція поняття еротичного переносу в психоаналітичній парадигмі. Еротичний перенос в гештальт-терапії.
2. Практична частина: розбір кейсів, інтерактивна частина (можливість поділитися власним досвідом, питання – відповідь, вправа по запиту ).

Ведуча: Альбіна Майкович – практичний психолог, практикуючий гештальт-терапевт з 2009 р, супервізор ВСППГП.

Зголошуйтесь до участі за телефоном.
Місце проведення повідомимо ближче до події.
Телефон: +38 (097) 500-69-24 (Людмила Богуцька)
Перегляди 5

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук