Тарас Кеб. Де мій дім? у місті Тернопіль

Тарас Кеб. Де мій дім? - фото
Дата початку: 23 травня 2019
Дата кінця: 12 червня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо на виставку львівського митця – Тараса Кеба.
Відкриття 23 травня о 19:00.

"Я працюю в живописі, графіці, декоративно-прикладному мистецтві та ін. Близька для мене стилістика – примітивізм, арт-брут, наївне мистецтво. Основною тематикою робіт є міф та міфологія, внутрішній світ людини та емоції, процеси творення, особистість художника-самоука, стосунки людини та соціуму, інші," – каже Тарас Кеб.
Перегляди 108
Оксана Будзанівська (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Зайшовши лишень в залу на перший погляд картини стали для мене не зрозумілими, я просто бачила кольорові кубіки. Але прочитавши при вході Тараса Кеба відповідь на запитання Де твій дім? Все стало зрозуміло. Ми часто буваємо далеко від своєї домівки, можливо в один із моментів навіть не згадуємо про нього. Але завжди в серединні душі є відчуття, що тебе чекають, а саме у твоєму рідному будинку. Там де ти справжній без всяких масок, де формувалась твоя особистість.
Виставка є досить делікатною роботою, адже відтворити таке знадобилося напевно чи мало часу.
Загальне враження: Я у захваті, що побувала на цій виставці.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Багато кольорів, сонця тепла, руки батьків, світло з вікон — це будинок дитинства. Саме будинки дитинства зображені на виставці Тараса Кебаба "Де мій дім". Кожен будиночок на картинах не повторний ... В кожного свій... можна вибрати собі до вподоби і зігріти у ньому душу. Дякую!!! Хочк сказати пару слів про локацію де проходить виставка це галерея "Bunkermuz", завжди цікаві художники, вдало підібраний музичний супровід, багато світла.. Можна зробити миттєву фотосесію і з користю провести вихідний день. Що ми і зробили.
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko (Критик)
Сподобалось
Здається мені, що це геніально!
Так по-домашньому мені не було ні на якій іншій виставці.
Стилі наївного мистецтва і примітивізму набули нового значення.
Сама виставка кольорова, весела, оповита добром і хорошим настроєм. Зайшовши в арт-галерею «Бункермузу» (саме там розмістилась виставка), тебе зустрінуть милі будиночки на стінах і саме вони головні герої інсталяції.
Можна мандрувати виставкою і фантазувати країну, місто, вулицю і навіть мешканців, які могли б жити в тому чи іншому будиночку. Або зазирнути в привідкрите віконце.
Крім будиночків на стіні власноруч автор домалював ще декілька будиночків чорною фарбою, щоб розбавити барви)
Вкінці я прилюбувала собі хатинку голубого кольору, не дарма ж виставка зветься «Де мій дім?»
Прийди і обери свій дім на стіні)😉поки він не помандрував далі.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Виставка львівського митця - Тараса Кеба, мені так сподобалась що нехотілось з відти так швидко іти, а музика яка там звучить на фоні так і створює цю чарівну та казкову атмосферу. Я б сказала, що це будиночки з наших дитячих фантазій,дивлячить на них и згадується дитинство. Найбільше мене усміхнуло те,що біля деяких будиночкі власноруч маркером намальований інший будинок не схожий на інші
Переглянути всі відповіді ()