Виставка фрагментів борщівських автентичних сорочок у місті Тернопіль

Виставка фрагментів борщівських автентичних сорочок - фото
Дата початку: 21 травня 2019
Дата кінця: 24 травня 2019
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо Тернополян та гостей міста відвідати Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку в якій відбулося відкриття Всеукраїнського вишивального проекту «Відродження борщівської сорочки» за участю Майї Юркевич, автора проекту Вікторії Кривоніс, упорядника схем та ознайомитись з 22 відшитими фрагментами борщівської автентичної сорочки на основі схем із книги Олексія та Людмили Покусінських «Борщівська народна сорочка»
Експозиція діятиме з 16 до 23 травня у відділі міського абонементу.
Перегляди 20
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дана виставка розміщується у Тернопільській ОУНБ. Дана бібліотека вже не перший раз проводить такі виставки. Офіційне відкриття відбулося 16 травня в всеукраїнський День Вишиванки. Прекрасні роботи виконані майстринями з різних куточків України та закордону. На виставці представлена тільки борщівська вишивка, різна її інтерпретація та кольорові рішення. Дуже сподобалося
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:У Тернопільській ОУНБ відвідала виставку,яка відбулася до відкриття Всеукраїнського вишивального проекту "Відродження борщівської сорочки" . Вишивка несхожа на звизклу для нас вишивку ні за кольором ні за стилем вишиванням. Всі відшиті фрагменти були дуже оргинінальні і не повторювались, найбільше мені інмпонувало чоловіча вишивка.
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko (Ревізор)
Сподобалось
Мала нагоду відвідати творчу виставку борщівської вишивки. Сподобалась кожна робота, по-особливому своєрідна. Символічне відкриття виставки у День Вишиванки принесло піднесений патріотичний настрій.
Представлені як кольорові полотна, так і однотонні, стримані.
Переглянути всі відповіді ()