Кінопоказ "Голосуйте за мене, будь ласка" у місті Тернопіль

Кінопоказ "Голосуйте за мене, будь ласка" - фото
Дата події: 23 травня 2019
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Під час чергового засідання Кіноклубу Docudays UA при КП "Тернопільська кінокомісія" переглянемо та обговоримо стрічку: "Голосуйте за мене, будь ласка". Ця стрічка зблизька показує третій клас початкової школи в місті Ухань, що в Центральному Китаї. Тут діти вперше стикаються з демократичними принципами під час експерименту. Троє восьмирічних школярів змагаються за місце старости класу. У ході «передвиборчої кампанії» на них чинять тиск надміру турботливі батьки, для яких ці діти – єдині через державну політику, яку провадить уряд Китаю для контролю кількості населення. Троє головних героїв беруться до справи, використовуючи різноманітні методи: складання стратегії виборчої кампанії, спонукання та передвиборчі обіцянки. Ці школярі поки не залежать від соціальних обмежень, як їхні батьки, тому віддзеркалюють панівні суспільні цінності.
Перегляди 16
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Нейтрально
Сподобалось:Завітала у Тернопільську міську централізовану бібліотечну систему на перегляд фільму "Голосуй за мене ,будь ласка". Фільм на любителя,китайські діти які змагаються за місце старости, та я б це більше назвала змагання батьків а не дітей. Хоча таке і в нашій країні подекуди відбуваєшся. Чомусь мені цей фільм не "зайшов"
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Будзанівська (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось: Цей фільм є досить важким для сприйняття, його можна обговорювати годинами, те як діти змагаються між собою для того щоб когось із них вибрали старостою класу. Кожен із батьків допомагає свої дітині щоб вибрали її, диктують їм диктаторські правила, що керівних має бути вище інших. Інші просто направляють дитину, що вона повинна бути ближче до всіх і просто іх вести за собою. Склалось враження, що батьки змагались між собою не запитуючи чи справді їх дитина хоче бути старостою.
Загальне враження Фільм на один раз, тому вдруге я б його не дивилася.
Переглянути всі відповіді ()