Архітектурна рапсодія у місті Тернопіль

Архітектурна рапсодія - фото
Дата події: 15 травня 2019
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
15 травня запрошуємо до «круглого столу» на тему: «Європейські традиції й самобутність архітектурної та містобудівної спадщини Тернополя», присвяченого питанням вивчення, збереження й популяризації архітектурної спадщини міста. У заході візьмуть участь:

Ярослав Омелянович Пелехатий — головний спеціаліст відділу культури, охорони культурної спадщини управління культури Тернопільської облдержадміністрації;
Данило Васильович Чепіль — архітектор, завідувач сектору охорони пам’яток архітектури та з питань монументальної творчості Тернопільської обласної організації Національної спілки архітекторів України;
Марія Ярославівна Солоніна — начальник відділу містобудівного планування Управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради;
Василь Омелянович Штокало — викладач, історик, науковець, член НТШ, Інституту національного відродження України ім. І. Ґерети.


Перегляди 23
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:відвідала захід у Тернопільській ОУНБ,де розповідалося про архітектуру Тернополя,що було на місті Тернополя ,коли ще міста не було, де є будинки в стилі ренесанс а де бароко. Було надзвичайно цікаво і змістовно.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Будзанівська (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось: Під час круглого столу запрошенні спеціалісти говорили про процес вивчення архітектурної спадщини, про те, як потрібно прикласти багато зусиль для її збереження та її популяриції. Адже це є одним із важких та важливих процесів, тому, що люди не завжди знають про свою культуру та її спадщину.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже цікавий захід, на якому дізналися про визначні памятки архітектури нашого міста. Про архітектурниі стилі. Також була представлерна виставка ,Архітектурна рапсодія" на якій представлені книги про видатних тернопільських архітекторів.
Переглянути всі відповіді ()