Презентація поетичної перекладної серії видавництва "Крок" у місті Тернопіль

Презентація поетичної перекладної серії видавництва "Крок" - фото
Дата події: 15 травня 2019
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
часники: Юрій Завадський, Юрій Матевощук (модератор)

Книгарня «Є» та видавництво «Крок» запрошують на презентацію поетичної перекладної серії видавництва «Крок» від Юрія Завадського, яка відбудеться 15 травня за участі автора. Початок – о 18.30.

У серії видавництва «Крок» – 33 книжки за 7 років. Це нові для українського читача імена, а поміж авторів – основоположники сучасних національних літератур, найсміливіші дослідники поезії, молоді й нестримні промовці, глибочезні тихі лірики. Наша серія перекладної поезії чекає поповнень. Наші дороги непрості, ми долаємо перешкоди та робимо свою справу. Ми щасливі, якщо завдяки нам люди знайомляться, відкривають собі небачені досі континенти літератури, оцінюють, безоглядно люблять і небезпідставно недолюблюють. Наші книжки закохували людей, наші книжки розбивали серця. Страшна сила в цій купі паперу, що змащена фарбою.

Серія об‘єднала авторів із Швеції, Нової Зеландії, Каталонії, Фінляндії, Польщі, Ісландії, Німеччини, Грузії, Данії, Литви, Латвії, Норвегії, Шотландії, Словаччини, Македонії, Росії. Автори відвідують презентації та фестивалі в Україні, що є обов’язковою складовою роботи в рамках серії.
Перегляди 25
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:щось цікаве і нове. Презентація збірок видавництва "Крок".35 збірок це напевно впреше в книгарні Є така велика презентація одного автора. Юрій Завадський так цікаво їх презентував що ніяк не хотілось завершення.
Переглянути всі відповіді ()