Презентація книжки Максима Гаха "Прогулюючись пустелею" у місті Тернопіль

Презентація книжки Максима Гаха "Прогулюючись пустелею" - фото
Дата події: 14 травня 2019
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня «Є» та «Видавнитцво Жупанського» запрошують на презентацію книжки Максима Гаха «Прогулюючись пустелею», яка відбудеться 14 травня за участі автора.

Збірка оповідань Максима Гаха є найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літератури нова українська проза все впевненіше заявляє про себе. Регістр звучання оповідань, що увійшли до збірки, найрізноманітніший: від спогадів про втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства до звіту про діяльність компанії, що керує людськими долями, від бредберівських марсіанських хронік у до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі до тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника. Та попри концептуальне й сюжетне різноманіття, є одна тема, яка червоною ниткою проходить через усю збірку – тема переходу від звичного «тут і тепер» до трансцендентного «там». Саме ця ідея утворює той міцний фундамент, на який, подібно до теракотової вежі з однойменного оповідання, спирається ретельно вибудувана конструкція цієї часом напрочуд затишної, часом сповненої тривоги прози.
Перегляди 26
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Вчора відвідала презентацію у "книгарні Є "Максима Гаха "Прогулюючись пустелею", модератором цієї презентації був Юрій Матевощук. Дана книга варта уваги. Легке читатання на дозвіллі. Читаючи оповідання думаю кожен задумається про своє)
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Максим Гах, молодий, та вже відомий український письменник, презентував свою нову збірку, яка кардинально відрізняється від попередніх творів. Різні за сюжетом оповідання автору вдалося об'єднати спільною ідеєю.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже цікава презентація, прості, але по своєму гіпнотичні прозові тексти про дитинство, — основний період коли закладаються всі комплекси, прагнення та мрії людини, про те що ніколи не забувається. Дуже цікаве оформлення книги — інтрига відразу на обкладинці.
Переглянути всі відповіді ()