Mind game 3 гра 7 сезон у місті Тернопіль

Mind game 3 гра 7 сезон - фото
Дата події: 15 травня 2019
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У вас досі немає планів на 15 травня? Тоді записуйте у свій календар, що вам потрібно зібрати команду друзів та зіграти 3-тю гру 7-го сезону Mind game. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.
Телефон: +38 (098) 923-98-99 (Оксана)
Перегляди 68
Тетяна Цаволик (Користувач)
Сподобалось
Супер гра!
Якщо хочете класно та з користю провести час з друзями вам сюди)
Переглянути всі відповіді ()
Valentyna Osadchuk (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:дуже гарна акція, дружна атмосфера, весело та цікаво

Загальне враження:ще не закінчився цей раз, а хочеться наступного
Переглянути всі відповіді ()
Денис Миронов (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Цікава,захоплююча гра! Щавжди тримає в тонусі мозок
Загальне враження:
позитивне,з усіх сторін
Переглянути всі відповіді ()
Nataliya Porokhnyak (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Чудова гра! Цікаве дозвілля! Пізнавально і корисно!!! Раджу всім!!!!!! Розвиває інтелект!
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: оххх боротьба була! Дуже рівна гра до 6 туру, потім аж певний розрив вверху таблиці сформувався. Так, 9 тур " Каркаде" завалило, і тому лише 7ме місце, але 60 балів - то є зараховано, як і на сесії в університетах😊 то ж гру записує наша команда собі в актив.
Дуже сподобались історичні запитання, конкурс про Марвел. Оригінальні кавери бандурою, але ми не дуже слухаємо всяких олдскульних співаків тому взяли не все.
Непростий конкурс з композиторами, турнірна таблиця це підтвердить.
Передаю привіт Івану з команди " Без паніки". Якби він цю фразу не вживав постійно на роботі, я б нізащо не назвав скоріше ніж закінчилось відео " Хюстон в нас проблеми"😂😂переконав своїх що таки Геббельс, про хліб і ще там деякі запитання, в нас в команді активні були усі.
Розривався між Валуа та Бурбонами, добре що таки Валуа підтвердили. Ван Гог виручає на моїй пам'яті раз п'ятий. Люблять його автори.
" Бітли "нас підвели, от же ж жуки такі😂 піт бест трохи не той бітл. Не заканав обидва рази. Але повагу він теж однозначно заслугрвує, Піт, ми тебе пам'ятаємо😂😂
Не сподобалось: нюхав три рази ішак ті приколи з відміненими запитаннями. Ми знали що Квазімодо і Нотр Дам де Парі. Чому забрали два бали??? Достало вже, чесно. Добре що гра загалом налаштовує на позитив, але таке явище портить враження.
Загальне враження: дякую своїй команді та суперникам за гру! Організаторам теж, але постарайтесь без відмін питань надалі.
Дякую list.in.ua за акції та стимулювання, щиро вітаю збірну користувачів сайту з 10м місцем, хороший результат і вражаюча динаміка останнього туру. Свого часу саме завдяки цьому сайту я полюбив цю гру, тому дописуватиму відгуки об'єктивно і надалі.
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Досить цікава гра виявилась, щей з несподіваним для нас закінченням)))
Як завжди гра відбувалась в РК "Максим", який знаходиться над Тернопільським ставом.
Гра повинна була розпочатись о 19:00, проте почалась трохи з затримки, бо очікували що добігають люди, тай інформаційний партнер цих ігор сьогодні зробив особливий бонус. Який саме спитаєте мене?, читайте далі) Сьогодні вони провели досить незвичайну акцію.🎉 ________________________________________________________________________________________________
Суть акції заключалась у тому, що усім присутнім на грі учасникам, які є користувачами сайту list.in.ua , та тим хто зареєструється і напише протягом гри 1 відгук, гарантовано отримає 0.5 л смачного 🍻пива Kronenbourg))) Акція усім припала до душі, бо пива пішло багацько.😄 ________________________________________________________________________________________________
Як завжди ведучим гри був , всіма любимий, Тарас Миколайович і дружня команда організаторів цієї тернопільської гри mindgames.
Гра складалась з 9 раундів. Де структура була така, як і кожного разу. В першому раунді задавався блок запитань, де потрібно було вказати відповідь у форматі так або ні. Ми
дали правильну відповідь лишень на половину запитань))) Але питання були цікаві
( накштал що чи справді зображений був лев на гербі Саудівської Аравій , здається отак)
2 раунд складався з 7 запитань, 6 з яких давали підказку до теми туру, назва якого мала бути відповіддю у 7му запитанні))) ми після Тор( хто був на грі, той згадає) , зразу просікли загальну картину і вже знали відповідь на 7ме запитання))) далі 3й і 6й кажись конкурси були конкурсами ерудит, Де звісно потрібно було проявити свою ерудицію))) дальше був аудіоконкурс і відеоконкурс))) 🎶аудіоконкурс🎶 нам добре зайшов))) дівчата моментально відгадували кавери, які були виконані на бандурі))) ще вдалось і підспівувати чуть не всією командою))) відеоконкурс теж пройшов непогано і ми змогли з нижніх місць чуть піднятись)))) Сподобались останні 3 конкурса, а знаєте чому?) бо ми змогли з 17го місця видряпатись на 10те))) от і парадокс ( чи то ми так добре відповіли, чи так наші суперники опустились по рейтингу за останній 3 конкурса,...залишається для нас загадкою)🔮)
9 тур був замикаючим , і він складався по 1му запитанню з кожного попереднього туру.
Сподобались шаржі 📝))) Нашим дівчатам вони дуже йшли легко і на ура, практично усіх відгадали, окрім Шопена і ще одного композитора тих часів) Дякую сайту list.in.ua за хороший вечір, в компанії , класних і позитивних людей, які завжди на позитиві, завжди не дадуть заскучати і з якими можна йти підкорювати Мачу Пікчу ⛺🌋🌏)))
Не сподобалось: Сьогодні все було добре організовано і проведено, що навіть і немає що такого написати))) хіба що в запитанні одному була допущена помилка і його зняли з рейтингу. Це було нам на руку, бо ми не дали на нього правильної відповіді ( але тсссс)
Загальне враження: Фан, фан і ще раз фан))) Класна гра))) приходіть, грайте і класно відпочивайте на цій інтелектуально - пізнавальній грі!!!
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Супер гра!. Супер питання особливо розчулив комбайн " Валера" з мультфільму " Тачки". Коли вгадали фотографію з Мачу Пікчу зраділи так, ніби виграли туди подорож. Не зрозуміли питання про Ван Гога. Хіти награні на бандурі вгадали майже всі. Хочеться подякувати організаторам гри за вдало підібрані питання. Також дякуємо сайту https://list.in.ua за можливість відвідувати гру та приємні бонуси.

Volodymyr Rolskyi: (Ревізор)
Юлія Вайнер, ми назвали одного з тих голландців, котрих знали , виключивши Летючого і Ван дер Сарра😊 місто ( явно голландське) народження і було ключем. А так запитання справді непросте.. Но Ван Гог справді частенько на грі згадується.
майже 5 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Атмосферно
Не сподобалось: Чорний фон був кращий (я про секундомір і таблицю) та й футболки команди організаторів також. Білий колір блідий і разючий....не для цього діла😏
Загальне враження:
List.in.ua як завжди супер! Дякую за подарунки і командну гру.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:залишились гарні емоції та враження від гри. Дякую команді Без паніки за командну гру та list.in.ua за можливість її відвідати
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
Вкотре вже відвідую ігри серії, та, як правило, забігаю на позарейтингові тематичні. Вони об'єднуються якоюсь однією тематикою, можна підготуватись напередодні або ж просто набрати в команду декількох людей, які розбираються. Та цього разу була саме рейтингова гра. Тематика запитань різноманітна, а результат впливає на кінцеве місце в результаті сезону. Тож відповідальність величезна.
Місце проведення та час незмінні - розважально-відпочинковий комплекс "MAXIM", 19:00. Правда, початок трохи відклався, адже один зі спонсорів проводив роздачу пива за відгуки, я думаю, зрозуміло який саме. Тож чи не половині відвідувачів, а це поза 200 людей точно щось перепало. В останнє моє відвідування не працював центральний проектор, цього ж разу все було добре, на трьох стінах було зображення питань, крутитись чи бігати по залу не доводилось. Незмінний ведучий тримає планку, звук хороший. Офіціанти теж ніби добре справлялися із своєю роботою.
Сама гра була досить стандартною, все ті ж 9 раундів з типовими питаннями. Наша команда трішки не набрала людей, було всього лише 7 учасників, та все одно, 10 місця ми таки добилися. Як завжди, важко дається раунд із вгадуванням правди/неправди - нам чомусь завжди в ньому не щастить. Досить добре вгадували музичні композиції зіграні на бандурі та шаржі на класичних композиторів. Не склалося нам і з пропагандистом Рейху Гебельсом, зовсім з голови його прізвище вилетіло у всіх.
Певну хвилю невдоволення виклакали відміни певних питань, які були некоректно сформовані, організатори тут трохи недопрацювали. Варто зазначити, трапляється таке частенько, варто приймати міри.
Хорошим сюрпризом також став розіграш сертифікату на гру Лазертагу серед усіх, хто опублікує сторіс в Інстаграмі та позначить спонсора.
Загалом гра сподобалася, було класно та весело провести час із згуртованою командою за розумовими іграми. Бути розумним модно!

Volodymyr Rolskyi: (Ревізор)
Андрій Бориско, тре було Дмітрій Кісєльов писати, зарахували б😂😂
майже 5 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()