Молодіжний форум наукових пікніків у місті Тернопіль

Молодіжний форум наукових пікніків - фото
Дата початку: 17 травня 2019
Дата кінця: 19 травня 2019
Місце проведення:
Початок: 09:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Хочете Наукові пікніки у себе в місті, селище, селі? Годі чекати, допоки великі міста привезуть вам це свято, гайда робити його разом.

17-19 травня "Центр Науки Тернополя" прийматиме Форум Наукових пікніків і якщо вам цікаво, як організувати неймовірний формат популяризації науки в своєму населеному пункті, ОТГ чи просто на великому спальному районі, то готуйте свої мотивації, заповнюйте якнайшвидше анкету (просимо заповнити заявку до 9 травня) й чекайте результатів відбору (запрошеним сплатимо за проїзд, проживання та харчування). Вже скоро ми зберемося, аби надихнути кожного тим, що Наукові пікніки це просто й дууууже круто.

Також файне місто не тільки надасть "теоретичну частину" організації та проведення великого чи малого івенту для едьютейнменту та STEM-освіти просто неба, але й запросить долучитися до практики - відвідати власне VII Науковий пікнік на Театральній площі.

Учасники отримають нові знання, навики та уміння, обміняються досвідом щодо розвитку творчих здібностей і змістовного дозвілля, неформальної освіти, стратегії розвитку держави в цілому.

У результаті проведення роботи в групах учасники підвищать рівень своїх знань щодо організації та проведення наукових пікніків у своєму місті, зокрема оволодіють навичками співпраці з владою, бізнесом, фандрейзингу, роботи з волонтерами, підготовки локації та команд учасників.

У довгостроковій перспективі володіння даними знаннями допоможуть організовувати й інші наукові чи молодіжні заходи, та сприятиме як поширення ідей, що наука це цікаво та просто, а також допоможе учасникам розвивати свої компетенції та
організаційні навички.

19 травня на Театральному майдані м. Тернополя буде представлено більше ніж 500 дослідів та експериментів від більш ніж 40-ка команд учасників, які будуть відібрані для участі в акції.
Перегляди 57
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:З великим захопленням переглядала всі експеременти які були представлені на театральній площі, і настільки була вражена що ніколи б навіть немогла подумати що з самих простих речей таке може бути(наприклад як від апельсина може світитись лампочка) . Були представлені експеременти як від школярів так і від студентів та від їх наставників як хімічні так і комп'ютерні експеременти. Найбільше мені сподобався штучний вулкан(де ділились секретом як можна його виконати в домашніх умовах). Ця виставка лиш доказує те,що українська молодь дуже талановита та розумна,бракує . Молодці так тримати!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Йшов повз Театральний майдан і зацікавила юрба людей,купа палаток. Як виявилось, це проводився 7й науковий пікнік. Стояла сцена, і у формі квадрата розмістились палатки з командами молодих науковців. Тут проводили найрізноманітніші експеременти просто неба : тут експерементували з хімічними речовинами, демонстрували виверження вулкана, усілякі роботехнічні новинки власного виготовлення, по центру були представлені електровелосипеди різних модифікацій, кольорів і габаритів.
Загальне враження:
Побільше б таких заходів, адже майбутнє за молоддю і такі заходи дозволяють зацікавити більше людей до світу науки, продемонструвати молоді свої знання і весело провести день.
Переглянути всі відповіді ()