Зустріч-діалог "Блокчейн і криптовалюта: простими словами про складне" у місті Тернопіль

Зустріч-діалог "Блокчейн і криптовалюта: простими словами про складне" - фото
Дата події: 22 травня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
 
Перегляди 36
Natali White (Критик)
Сподобалось
Була на заході в ТОУНБ. З заходу я дізналася що таке криптовалюта, що є дві системи криптовалюти: перша - централізована система; друга - блокчейн. Для чого потрібна криптовалюта, звідки береться.
Використання криптовалюти: платежі, зберігання грошей, інвестиції.
Про це нам розповіли фахівці: А. Станько та Б. Кобильник.
P.S. Електронні гроші - це не криптовалюта!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Новий час-нова валюта,саме так розпочався захід про Bitcoin у Тернопільській ОУНБ. Ми привикли до гривні,долара та іншої валюти і думаємо що вже нічого нового небуде а все зовсім не так. Криптовалюта така нова і така дорога валюта і відповідно отримати її нелегко. Що таке Bitcoin?чи можна отримати на персональному ПК?чи вигідно це і яка його вартість на ринку? прозвучало надзвичайно багато запитань і відповідей. Розглядалися також і питання конфеденційності та сучасних технологій. Для мене цей захід був надзвичайно цікавий,побільше б таких.
Переглянути всі відповіді ()
Tania Tania (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:тяжко було зрозуміти що таке біткоїн,бо як говориться це час молодого покоління проте Андрій та Борис(модератори цього заходу)дуже доступно і зрозуміло розповіли і пояснили що і як. Які технології спияють цьому заробітку і яка вартість одного біткоїна дуже було цікаво. Тішить те,що у бібліотеці проводяться такі заходи
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже сучасний захід, розглядалася тема криптовалют. Взагалі слово криптовалюта означає таємна валюта. Всі таємниці нам розкрили Андрій Станько та Борис Кобильник. Для створення криптовалюти потрібна спеціальна потужна відеокарта, швидкісний інтернет та програмне забезпечення ці складові і підкріплюють біткоїн. Колись він коштував 3 долари зараз 150000 доларів. Також ми дізналися що таке система блокчейн, штучний інтелект, покоління Z, і хто такі Творці та юзери.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
«Блокчейн» і «криптовалюта» існують вже більше десяти років. Що ми знаємо про ці технології? Чи можемо ми пояснити, що це взагалі таке і як функціонує? Яке практичне застосування має сьогодні ця технологія? Як вона може змінити світ? Ці та інші питання доступно пояснили фахівці Андрій Станько та Борис Кобильник. Були розкриті основні поняття: біткоін, майнінг, блокчейн, криптовалюта та ін. Присутні дізналися про історію виникнення та перспективи криптовалюти.
Переглянути всі відповіді ()