Презентація книги Оксани Жук "Горнятко чаю і трохи лірики" у місті Тернопіль

Презентація книги Оксани Жук "Горнятко чаю і трохи лірики" - фото
Дата події: 15 травня 2019
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Оксана Жук - автор поетичних збірок «Віршовирій», «Щирослів’я», «Тридивна», «Назустріч сонцю», публікацій в Україні, Німеччині, Канаді, текстів пісень. Працює редактором газети «Хлібодар Поділля» ТОВ «Волочиськ-агро» агропромхоШингу «Астарта-Київ». Член Національної Спілки , журналістів України з 1999 року.
Перегляди 31
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:оригінальна презензація віршів була у Оксани Жук"Горнятко чаю і трохи лірики"можна сказати що вірші на замовлення від слухачів а зачитувала сама авторка. Спокійна і затишна домашня атмосфера,все було гарно
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
В наш шалений час не вистачає чогось домашнього, теплого, жіночного, саме ці якості є у поетесси Оксани Жук, яка презентувала свою книгу у Тернопільській ОУНБ. Вірші ніжні, весняні, свіжі надихають на добро та хороші вчинки. Дякую працівникам книгозбірні за зустрічі з такими чудовими людьми.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Будзанівська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Побувала на пркзкнтації поетичної збірки Оксани Жук. Це було дивовижно і захоплюючи. Адже було поетичне миню із якого ти міг вибрати назву вірша, який рипав тобі до душі. І поетеса його зачитувала.
Переглянути всі відповіді ()