Перегляд фільму "Шербурзькі парасольки" у місті Тернопіль

Перегляд фільму "Шербурзькі парасольки" - фото
Дата події: 30 травня 2019
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Юна Женев’єва працює в сімейному галантерейному магазинчику – продає парасольки. Вона закохана в автомеханіка Гі, і той відповідає їй взаємністю. Але незабаром Гі забирають в армію та відправляють в Алжир.
 
Вхід вільний.
Перегляди 94
Юлія Вайнер (Ревізор)
Сподобалось
Шедевр світового кінематографа. Легендарна Катрін Деньов у ролі Женев’єви. Фільм про перше, справжнє кохання на все життя і невідомо будуть герої разом чи ні. Фільм про щирість, молодість, про прагнення про чекання. Прекрасна музика, і відома пісня, яка стала хітом на всі роки.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Ревізор)
Сподобалось
Вічна класика французького та світового кінематографу! І навіть якщо ви не дивилися це творіння Жака Демі, ви напевно пам’ятаєте образ молодої Катрін Деньов та знамениту музику Мішеля Леграна.
В рамках щорічного фестивалю «Французька весна в Україні», користувачі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки мали нагоду переглянути великий фільм про кохання і обговорити його в кіноклубі, щоб зрозуміти чому «Шербурзькі парасольки» - видатне соціальне кіно, а не просто романтична історія.
Для тих, хто забув сюжет, нагадаю: юна Женев'єва працює в сімейному галантерейному магазині - продає парасольки. Вона закохана в автомеханіка Гі, і той відповідає їй взаємністю. Але незабаром Гі забирають в армію і відправляють в Алжир. Розлучаючись, закохані обіцяють чекати один одного.
Особливого шарму фільму надавало те, що показ проходив мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Переглянути всі відповіді ()