Перегляд драми Тоні Гатліфа "Джеронімо" у місті Тернопіль

Перегляд драми Тоні Гатліфа "Джеронімо" - фото
Дата події: 4 травня 2019
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках фестивалю «Французька Весна в Україні» стартує ретроспективна програма «Шарман Легран і музика французького кіно». У програмі — кіноперегляди робіт французького композитора Мішеля Леграна, який помер у січні цього року, та французьких музичних фільмів останніх років.

На рахунку класика французької музики Леграна — три премії «Оскар», п’ять «Греммі» і «Золотий глобус». Ми знаємо його за мелодіями «Шербурзьких парасольок». Ото ж в програмі кінопереглядів:

4 травня — музична драма Тоні Гатліфа «Джеронімо» (2014). Поринемо у світ Джеронімо — молодої соціальної працівниці, яка опікується підлітками кварталу Сен-П’єр. Ситуація загострюється, коли турецька дівчинка тікає зі свого весілля до коханого, молодого рома. Їх втеча призводить до сплеску ворожнечі.
Tetyana Muzyka: (Друг LIST'а)
Нейтрально
Фільм на любителя. Соціальна драма про те, як велика кількість біженців в європейських країнах призводить до того, що в містах формуються окремі квартали зі своїми звичаями та уставами.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Яскравий фільм і тяжкий водночас. Вишукана, європейська, культурна Франція і такі напружені відносини між людьми різних національностей. Багато запальних танців багато бійок та ворожнечі є і кохання, але воно якесь на грані...Хто любить дикі пристрасті — тому сподобається...
Переглянути всі відповіді ()