Розмова "Ключ в кишені: великі письменники із малих міст" у місті Тернопіль

Розмова "Ключ в кишені: великі письменники із малих міст" - фото
Дата події: 4 травня 2019
Місце проведення:
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Розмова, яку проведуть Андрій Любка, Мар’яна Максим’як та Роман Малиновський у рамках Мистецький фестиваль "Ї", буде зосереджена на темі літературної спадщини письменників, котрі є уродженцями малих міст Галичини: Шмуеля Йосефа Аґнона, Станіслава Вінценза, Бруно Шульца та Зиґмунта Гаупта. Полінаціональні письменники – одна з найбільш суперечливих тем в період безумовного розподілу на «наших» та «чужих». Під час розмови ми спробуємо знайти точки перетину у цій площині – будемо говорити про міжкордонну
літературу, як ознаку спільного.

Програмна директорка Літературного центру імені Аґнона Mariana Maksymiak та письменник Andriy Lyubka зосередяться на постаті Шмуеля Йосефа Аґнона й темі Бучача, як літературного осередку серед малих міст України. Під час розмови буде запрезентовано книгу есе «Ключ в кишені», що стала підсумком літературної резиденції в Бучачі. Андрій Любка є одним із учасників цієї резиденції, його тексти увійшли до збірника поряд із текстами Софії Андрухович та Євгенії Сенік. Під час розмови буде добра нагода довідатись більше про проект резиденції, а також про інші ініціативи Літературного центру імені Аґнона в Бучачі.

Письменник та видавець Roman Malynovsky запрезентує серію видань MONO, що є проектом видавництва Цивілізація. Перша частина проекту присвячена трьом польським письменникам, які народились і жили на території сучасної України – Станіславу Вінцензу, Бруно Шульцу та Зиґмунту Гаупту. MONO об’єднає в собі інтерв’ю з Юрієм Андруховичем, Тарасом Возняком, Вірою Меньок, Андрієм Павлишином, Тарасом Прохаськом та Андрієм Шкраб’юком, які перекладали твори цих письменників.
Перегляди 7

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук