Відкриття виставки Анатолія Дністрового Бездомні "Краєвиди" у місті Тернопіль

Відкриття виставки Анатолія Дністрового Бездомні "Краєвиди" - фото
Дата події: 2 травня 2019
Місце проведення:
Початок: 17:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Роботи виствки показують мистецькі пошуки Анатолія Дністрового впродовж останніх п’яти років.

Головна тема робіт – психологічна: території без місця і часу, звільнені від людського досвіду, не обтяжені місцями пам’яті. Тому знаково-образна система митця відповідає цьому задуму і позбавлена прив’язок до певної географії: в ній не має антропологічного «минулого» чи «майбутнього». Ставка робиться на відчуття і тривогу. Проблематика бездомності сучасної людини є наскрізною також для поезії й прози Анатолія Дністрового, а в живописі її актуалізація вирішується за допомогою інструментів абстрактного та нового пейзажу, до яких жанрово тяжіє митець.
Перегляди 22
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Цікава виставка, коли художник відомий автор соціальної прози. Картини не мають назв, на них повністю відсутнє відчуття часу. На них немає людей, але є двері без будинків, є вікна є світло в них є спокій, але зовсім немає надії... Потрібна виставка, глибокі картини, дають потрібний настрій щось змінити...в собі, в суспільстві, у всесвіті.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Не раз побувала на презентаціях книг поезії та прози Анатолія Дністрового, а от на виставці де була презентація не книг а картин була вперше. І скажу чесно, я приємно вражена наскільки це талановита людина. Його картини ніби й прості на вигляд та паралельно викликають глибокі роздуми. Виставка проходила в спокійній та дружній атмосфері.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Вже давно знайома з письменницькою творчістю Анатолія Дністрового. Було дуже приємно відкрити його для себе ще й як талановитого художника. Працюючи у стилі абстрактного пейзажу, маючи свій оригінальний стиль, автор має у своєму доробку не один десяток картин.
Переглянути всі відповіді ()