Відкриття виставки Анатолія Дністрового Бездомні "Краєвиди" у місті Тернопіль

Відкриття виставки Анатолія Дністрового Бездомні "Краєвиди" - фото
Дата події: 2 травня 2019
Місце проведення:
Початок: 17:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Роботи виствки показують мистецькі пошуки Анатолія Дністрового впродовж останніх п’яти років.

Головна тема робіт – психологічна: території без місця і часу, звільнені від людського досвіду, не обтяжені місцями пам’яті. Тому знаково-образна система митця відповідає цьому задуму і позбавлена прив’язок до певної географії: в ній не має антропологічного «минулого» чи «майбутнього». Ставка робиться на відчуття і тривогу. Проблематика бездомності сучасної людини є наскрізною також для поезії й прози Анатолія Дністрового, а в живописі її актуалізація вирішується за допомогою інструментів абстрактного та нового пейзажу, до яких жанрово тяжіє митець.
Юлія Вайнер: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Цікава виставка, коли художник відомий автор соціальної прози. Картини не мають назв, на них повністю відсутнє відчуття часу. На них немає людей, але є двері без будинків, є вікна є світло в них є спокій, але зовсім немає надії... Потрібна виставка, глибокі картини, дають потрібний настрій щось змінити...в собі, в суспільстві, у всесвіті.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Не раз побувала на презентаціях книг поезії та прози Анатолія Дністрового, а от на виставці де була презентація не книг а картин була вперше. І скажу чесно, я приємно вражена наскільки це талановита людина. Його картини ніби й прості на вигляд та паралельно викликають глибокі роздуми. Виставка проходила в спокійній та дружній атмосфері.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Вже давно знайома з письменницькою творчістю Анатолія Дністрового. Було дуже приємно відкрити його для себе ще й як талановитого художника. Працюючи у стилі абстрактного пейзажу, маючи свій оригінальний стиль, автор має у своєму доробку не один десяток картин.
Переглянути всі відповіді ()