Навчальний курс "Основи казкотерапії" у місті Тернопіль

Навчальний курс "Основи казкотерапії" - фото
Дата події: 6 жовтня 2019
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Програма передбачає 100 академічних годин,
70 з яких на практичні 1-денні тренінгові зустрічі,
30 – на самостійну та інтервізійну роботу для опрацювання вивченого матеріалу.
Завершальна сесія – захист індивідуальних проектів та вручення сертифікатів від Східно-Європейської асоціації арт-терапії (EEATA) та ГО ПДП «Знайди себе».

Ведучі навчальної програми:
Тіунова Олена, кандидат психологічних наук, регіональний представник EEATA http://eeata.net/ , член УСП, розробник арт-терапевтичних програм, ведуча навчальних груп з арт-терапії (Київ, Львів, Мінськ,Тернопіль), досвід роботи в освітніх закладах, вищій школі - 30 років, керівник проектів: арт-терапевтичний табір «Кольорові сни», «Таємниці нічних казок».
Шейкіна Тетяна, голова ГО Психологічної допомоги і просвіти "Знайди себе", дипломований психолог, працює в напрямку психоаналізу та транзакційного аналізу, член Української спілки психотерапевтів, консультант в напрямку Позитивної психотерапії, арт-терапевт Східно-європейської асоціації арт-терапії (ЕЕАТА, Софія), казкотерапевт, автор і ведуча психологічних ігор, навчального курсу "Метафора. Практичне застосування у психології", керівник проекту «Таємниці нічних казок».

Мета програми: оволодіння її учасниками знань щодо теоретичних основ казкотерапії та навичок застосування казкотерапевтичних технологій у психологічній практиці.
Завдання:
• ознайомити з особливостями діагностичної та терапевтичної роботи з казками та метафорами;
• розвивати здатність до ефективної організації процесу вирішення різноманітних психологічних проблем дітей та дорослих з використанням казкотерапії;
• ознайомити з архетипічним змістом казок, розвивати аналітичні здібності учасників програми;
• на основі аналізу феноменологічно-екзистенційного змісту казки визначати особливості актуальних життєвих ситуацій та пошуку ресурсів для їх вирішення;
• отримати можливість для особистісного зростання через самоусвідомлення, пропрацювання власних проблем та активізацію творчих ресурсів самореалізації та самозцілення.
Телефон: +38 (098) 124-99-30 (Деталі)
Перегляди 30

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук