Перегляд літератури "Вишиванка — поема життя, закодована вічність в узорах" у місті Тернопіль

Перегляд літератури "Вишиванка — поема життя, закодована вічність в узорах" - фото
Дата початку: 1 травня 2019
Дата кінця: 31 травня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Захід приурочено до Дня вишиванки. Всесвітній день вишванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.
Перегляди 48
Natali White (Критик)
Сподобалось
Завітавши в ТОУНБ, для мене відкрилась панорама книжок з даної тематики.
З цих книжок я дізналася про історію української вишивки від давнини до нашого часу, якою вона була впродовж століть.
Вишивка сьогодні живе повнокровним життям, прикрашає сучасний інтер'єр, одяг.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:У Тернопільській ОУНБ представлена виставка,яка приурочена до Дня вишиванки. Її історія походження, як створювалися узори і чому саме в таких кольорах можна дізнатися саме з неї, Також є і схеми вишивання для тих хто захоплюється вишиванням.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже цікава та інформативна виставка тут представлені книги по історії вишивок різних регіонів України. В також є книги по техніці виконання узорів, особливостей орнаменту та кольорових рішень. Мені дуже сподобалася Борщівська вишивка. Саме про техніку цієї вишивки я й обрала книгу, спробую вишити щось вдома. Дякую організаторам.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Більшість українців зараз мають у своєму гардеробі вишиванки. Та далеко не всі замислюються про географічне походження вишивки, про ідейно-смислове навантаження візерунків. Саме з цією метою у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся перегляд літератури про етнічний український одяг.
Історія української вишивки, види орнаментів та регіональний вплив на різноманіття візерунків, символізм кольорів у вишивці, техніки виконання, цікаві факти, незвичні орнаменти і повір’я, пов’язані з вишивкою, вишиванка як елемент сучасного вбрання – з усією інформацією можна було ознайомитися на перегляді.
Переглянути всі відповіді ()