Книжкова виставка "Творець людської комедії" у місті Тернопіль

Книжкова виставка "Творець людської комедії" - фото
Дата початку: 1 травня 2019
Дата кінця: 31 травня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Виставка приурочена до 220-річчя від дня народження Оноре де Бальзака (1799—1850).
 
Оноре де Бальзак — французький романіст і драматург. Серія романів «Людська комедія», яка зображає панораму післянаполеонової Франції, вважається його головним твором.

Завдяки його завзятим спостереженням за деталями та за невикривлене висвітлення суспільства Бальзака вважають одним із засновників реалізму в європейській літературі. Він відомий за створення багатогранних персонажів, найменші з яких усе одно є складними, морально неоднозначними та цілковито людяними. Неживі об'єкти в його творах теж наділені характером, наприклад, часто описуваний ним Париж набуває людських властивостей. Його творами надихалися як багато відомих письменників, як-от Еміль Золя, Чарльз Діккенс, Гюстав Флобер, Джек Керуак, Куросава Акіра та Генрі Джеймс, так і філософів, як-от Фрідріх Енгельс. Багато творів Бальзака екранізували, і вони продовжують надихати нових письменників.
Перегляди 46
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:У Тернопільській ОУНБ діє виставка на якій представлені книги в яких є цікаві факти про французького письменника Оноре де Бальзака також є і його твори, думаю багатьом шанувальникам буде корисно відвідати бібліотеку та ознайомитись і даними книгами.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Відомий французький письменник, який відомий українцям не лише своїми творами, але й тим, що його коханою, а незабаром і дружиною була українка. Виставка знайомить читачів з життєвим та творчим шляхом письменника.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Відомий автор. Є книжки перекладом українською мовою , що дуже тішить. Прекрасний майстер слова, та психології людської душі. Ще зі школи знаю його оповідання "Гобсек", яке відрізняється тонкою іронією, цікавим сюжетом, та влучним словом великого майстра класичної прози.
Переглянути всі відповіді ()