Молодь, поезія та "Провесінь Тернопілля" у місті Тернопіль

Молодь, поезія та "Провесінь Тернопілля" - фото
Дата події: 23 квітня 2019
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує на неформальні діалоги з представниками знаної в краї "молодої поезії": Юрієм Вітяком, Юрієм Матевощуком, Романом Воробйовим, Мар'яною Судовою та Юлією Валах.
Зустріч присвячена Всесвітньому дню поезії та 7-річчю з часу реалізації проекту «Творчість молодих в он-лайн: літературний відеоподкаст «Провесінь Тернопілля», в якому брали участь запрошені гості.
Розмовлятимемо про зміни, які відбулись за ці 7 років, успіхи та творчі ініціативи, і звичайно - про поезію.
Місце зустрічі: сектор мистецтв (ІІ-й поверх бібліотеки).

«Творчість молодих в он-лайн: літературний відеоподкаст «Провесінь Тернопілля» – спільний проект бібліотеки, кафедри журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка, Тернопільської обласної організації НСПУ, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, який втілювався в 2012році з метою формування навичок використання технологій Веб 2.0 у творчій самореалізації.
Спільними зусиллями було відзнято серію з 20-ти відеороликів про молодих літераторів, випущено DVD-диск, проведено ряд тренінгів та літературну імпрезу для учасників проекту.
Сценарист та режисер проекту – тодішня випускниця педагогічного університету Ірина Чіпак, для якої «Провесінь Тернопілля» стала дипломною роботою.
Перегляди 6

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук