Велотачки у місті Тернопіль

Велотачки - фото
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Чарівне містечко Споксвілль, де живуть одні велосипеди. У них спокійне, розмірене життя – хіба може бути інакше серед гір, озер і лісів. Серед цих велосипедів живе й маленький Спіді. Він є листоношею, адже всім жителям містечка потрібно вчасно доставляти пошту. Але малюк мріє стати справжнім гонщиком. Тільки ось його в цьому ніхто не підтримує... Містечко завжди було чистим і прекрасним місцем, поки туди не заявився місцевий герой Рок із дизельними двигунами. Після цього весь Споксвілль огорнув смог, а сам Рок вирішив влаштувати змагання, після яких програвшого виженуть із міста. Це найкращий час для Спіді стати гонщиком і заодно героєм, адже потрібно очищати повітря від цього жахливого смогу.
 
Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 
Перегляди 67
Тоня Біганська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Цікавий мультик, ходили з синочоком йому сподобалось, трохи навіть схоже на реальність, тільки замість людей велики)))
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Заліпська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: мультфільм «Велотачки» - це позитивний, яскравий, добрий мультфільм, у якому добро перемагає над злом. Якщо Ви хочете показати таке дитині, то «Велотачки» якраз те, що потрібно.
«Велотачки» - це пригоди велосипедів, це боротьба між добром і злом, це боротьба за чесними і нечесними правилами, це боротьба за нашу природу, справжню дружбу і чесність.
У містечку Споксвілль живуть лише велосипеди. Усі один одного добре знають, панує ідилія, адже всі велосипеди живуть за однаковими законами і їх дотримуються. Головним героєм є маленький Спіді, який має друзів, дідуся і вчителя-порадника. Спіді працює листоношею разом із дідусем. Окрім того, він дбає про свій зовнішній вигляд та технічний стан і мріє стати гарним гонщиком. У Спіді є кумир велогонщик Рок. Проте Рок дуже змінився, адже тепер він має дизельний двигун і йому не потрібно докладати зусиль, щоб пересуватися. А ще у Рока є підступний план: використати Спіді і мера міста, щоб переконати всіх перейти на дизельний двигун. Спіді чесно йому вірить, навіть допомагає всіх підписати угоду переходу на дизельний двигун, проте за допомогою своїх друзів згодом розуміє, що це підступний план Рока, тому і потрапляє до в’язниці. Увесь Споксвілль огорнув смог, нічим дихати, Рок лише наживається. Проте Спіді вдається з друзями втекти із в’язниці. Разом вони знаходять докази того, що Рок видобуває нафту і забруднює повітря. У кінці мультфільму іде запекла боротьба між Спіді і Роком у перегонах, які не зовсім чесні, проте перемагає врешті добро. Усе містечко відмовляється від дизельних двигунів, проте мають новий винахід - екодвигун.
Загальне враження: як на мене, «Велотачки» сподобаються діткам різного віку, навіть дорослим! Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Natalja Stetsyuk (Ревізор)
Сподобалось
Мультфільм дуже сподобався. Цікаво побувати у світі велосипедів. І приємно що добро перемогло зло)))
Переглянути всі відповіді ()
Мудик Оксана (Друг LIST'а)
Сподобалось
Оригінальний і досить повчальний мультфільм. Гарна графіка і переклад. Буде цікавим якдорослим так і малечі. Що цікаво тиждень тому цей мультфільм і марвел були єдині в перегляді. Тому я думаю багато хто його передивився.
Переглянути всі відповіді ()