П'ять днів у казці

П'ять днів у казці - фото
Дата події: 27 квітня 2019
Дата події: 22 травня 2019
Де/Організатор:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
П'ять днів без комп'ютера, без асфальту та багатоповерхівок, телевізора й холодильника, телефон вимикається на третій день, час пливе повільніше, життя стає довшим. На вас чекають безлюдні береги і мальовничі стоянки, прогулянки до травертинових печер та гротів відлюдників, огляд архітектурних пам'яток Бучача, Коропецького палацу та руїн Раківецької фортеці, найбільший серед рівнинних Джуринський водоспад. А ще купання у водоспадах, дзвінкий дощ та гаряче сонце, плавання і засмагання без міри, вечірні ватри й розваги. Закінчується програма екскурсією мальовничим містечком Чортків.

 Вартість - 3330 грн.
Перегляди 28
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Цей тур мальовничим Дністровським каньйоном я не просто рекомендую, а дуже рекомендую!
Сподобалось: сплав на катамаранах підійде для будь- кого, незалежно від фізичних кондицій. Дистанції денних переходів починаються з 17 км і збільшуються поступово, поєднуючись з пішими екскурсіями, зможете оглянути цікаві гроти і краєвиди в Одаєві, палац в Коропці, водоспади в Космирині та навппоти Монастирка, також це вихід на Червону гору та до островів Інь- Янь.
Якщо пощастить з рівнем води, течія допомагатиме і гребти доведеться не настільки інтенсивно. Погода міняється досить різко, проте клімат тут особливий , і літом переважно радує туристів.
Окремо варто звернути увагу на одяг та взуття " на воду" . дуже бажано легкі штани, легка сорочка або футболка з довгими рукавами. Головний убір беріть ОБОВ'ЯЗКОВО! Взуття підійде як крокси чи тапочки з Хмельницького ринку, так і оці " коралки" котрі модні в Туреччині та в Єгипті.
Харчування приємно здивує. Каші і борщі на вогнищі є особливо смачними, трав'яні чаї чи каркаде можна пити і без цукру.
Проживання в наметах і ночівля в спальниках абсолютно не є чимось нереальним, рекомендую розпочати саме на сплаві, а вже тоді іттіть в гори з рюкзаками, щоб привчити себе поступово до туризму. Навіть якщо туризм все ж не цікавить, краса Дністровського каньйону вас точно вразить.
Є дво-, три-, чотирьох-, семиденні і навіть одноденні катання Дністром, проте 5ти денний сплав , на мою думку, є найкращим. Дністер відкриє вам свої цікавинки, і велика імовірність що захочете повернутися знову.
Не сподобалось: душу і туалету як в готелях нема, гигиги 😊Але єднання з природою, купання в річці це все компенсує.
Загальне враження: Безвіз дуже відкрив нам кордони, і модні фоточки з закордону є чи не в переважної більшості моїх знайомих, та й у мене теж, проте я закликаю відкрити для себе Україну ! В ній багато красивих місць, та й all inclusive подобається не всім ,та й не є обов' язковим атрибутом справді якісного відпочинку.
Переглянути всі відповіді ()