Акція «Книжки у пошуку читача» у місті Тернопіль

Акція «Книжки у пошуку читача» - фото
Дата події: 23 квітня 2019
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
23 квітня 2019 року з 11.00 до 15.00 год Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека проводитиме акцію «Книжки у пошуку читача», присвячену Всесвітньому дню книги й авторського права.

Її мета — привернути увагу до книги й читання, залучити до бібліотеки нових користувачів. Цього року акція проходитиме під назвою «Бібліотека та цілі сталого розвитку: проекція на майбутнє».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкових заходах, переглянути книжкові виставки, долучитися до реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», метою якої є збір книг для військової частини м. Тернополя, а також отримати безкоштовний читацький квиток.

Усі охочі зможуть зробити свій внесок у збагачення фонду головної книгозбірні краю, взявши участь у акції «Подаруй бібліотеці книжку».

Будемо щиро вдячні Вам за участь в акції.
Natali White: (Ревізор)
Сподобалось
Бібліотекарі вийшли на вулицю.
Акція була цікава.
На столах були виставки книжок, мені особливо сподобалась книжкова виставка "Письменники доброї волі, посланці миру" - серед них Л. Дереш, М. Савка, Л. Денисенко та П. Коельо (на столах було фото письменників і коротка біографія про письменника, а також книжки).
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Ваууу це дуже класно, що бібліотека виходить за межі і ломає стереотипи. На цій акції люди які проходили повз мали можливіть не тільки ознайомитись із малою частинкою літератури яка є у бібліотеці, а щей і безплатно записатись до бібліотеки.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Класна акція, проходить щороку. Можна не лише ознайомитися з новою літературою, але й безкоштовно записатись до бібліотеки. Були представлені цікаві книжкові виставки, також можна було придбати книжки від тернопільських видавництв.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже потрібна акція, бібліотекарі розкривають свої скарби — книги. Було багато спілкування, цікавих тем, цікавих видань. Нових вражень. нових користувачів. нових знайомств.
Переглянути всі відповіді ()