Акція «Книжки у пошуку читача» у місті Тернопіль

Акція «Книжки у пошуку читача» - фото
Дата події: 23 квітня 2019
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
23 квітня 2019 року з 11.00 до 15.00 год Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека проводитиме акцію «Книжки у пошуку читача», присвячену Всесвітньому дню книги й авторського права.

Її мета — привернути увагу до книги й читання, залучити до бібліотеки нових користувачів. Цього року акція проходитиме під назвою «Бібліотека та цілі сталого розвитку: проекція на майбутнє».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкових заходах, переглянути книжкові виставки, долучитися до реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», метою якої є збір книг для військової частини м. Тернополя, а також отримати безкоштовний читацький квиток.

Усі охочі зможуть зробити свій внесок у збагачення фонду головної книгозбірні краю, взявши участь у акції «Подаруй бібліотеці книжку».

Будемо щиро вдячні Вам за участь в акції.
Перегляди 42
Natali White (Гурман)
Сподобалось
Бібліотекарі вийшли на вулицю.
Акція була цікава.
На столах були виставки книжок, мені особливо сподобалась книжкова виставка "Письменники доброї волі, посланці миру" - серед них Л. Дереш, М. Савка, Л. Денисенко та П. Коельо (на столах було фото письменників і коротка біографія про письменника, а також книжки).
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Ваууу це дуже класно, що бібліотека виходить за межі і ломає стереотипи. На цій акції люди які проходили повз мали можливіть не тільки ознайомитись із малою частинкою літератури яка є у бібліотеці, а щей і безплатно записатись до бібліотеки.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Класна акція, проходить щороку. Можна не лише ознайомитися з новою літературою, але й безкоштовно записатись до бібліотеки. Були представлені цікаві книжкові виставки, також можна було придбати книжки від тернопільських видавництв.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже потрібна акція, бібліотекарі розкривають свої скарби — книги. Було багато спілкування, цікавих тем, цікавих видань. Нових вражень. нових користувачів. нових знайомств.
Переглянути всі відповіді ()