Майстер-клас: Ican read(Англійська для школярів 1-3 кл.) у місті Тернопіль

Майстер-клас: Ican read(Англійська для школярів 1-3 кл.) - фото
Дата події: 17 жовтня 2018
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Хочете, щоб ваша дитина правильно і впевнено читала на уроках англійської мови? Тоді дізнайтеся більше про КОЛЬОРОЧИТАННЯ – оригінальну методику навчання читання на англійській мові, аналогів якої немає!

Завдяки унікальній авторській методиці кольорочитання діти починають читати вже з перших сторінок робочого зошита. Протягом 42 уроків вони вчаться правильно читати, виконують завдання на розуміння прочитаного, а також прописують англійські букви і слова. Ніякого зубріння, ніякої транскрипції. Діти просто починають читати, при цьому розуміючи сенс прочитаного.

В компанії чарівника Мерліна і принцеси Елайзи діти непомітно для себе просуваються вглиб граматики англійської мови, освоюють нові лексичні одиниці та розмовні фрази.

По закінченні курсу ваша дитина не тільки буде впевнено читати англомовні тексти, а й використовуватиме в мові близько 450 лексичних одиниць і 60 розмовних фраз, закріпить навички вживання різноманітних граматичних структур англійської мови.

І найважливіше: дитина буде не лише впевнено читати, а й впевнено ГОВОРИТИ англійською мовою! А ще англійська стане для неї улюбленим предметом в школі.

Занадто добре, щоб бути правдою? Прийдіть разом з дитиною до нас на безкоштовний майстер-клас з кольорочитання і дізнайтеся більше про те, як проходять у нас заняття і яких результатів досягають діти!

Попередній запис обов’язковий. 
Телефон: +38 (067) 353-14-32 (Попередній запис)

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук