Koza stand-up - 11 у місті Тернопіль

Koza stand-up - 11 - фото
Дата події: 21 жовтня 2018
Початок: 19:00 год.
Цікавляться 7
Ви просили - ми зорганізували!
11-й камеді стенд-ап у Козі, майже вільний мікрофон, харизматичний Ведучий Тарас Миколайович, жарти, які зігріють вас цього осіннього вечора!
Хочеш поборотися за приз у 1000 грн? Для цього потрібно підготувати власний виступ до 7 хв і зареєструватися тут: https://goo.gl/forms/SAPddNRQbdZlphLu2
Якщо ти з тих. хто не проти посміятися ̶з̶ ̶і̶д̶і̶о̶т̶і̶в̶ зі сміливців, які вийдуть на сцену цього вечора, - резервуй столик за номером 067 208 13 31
Вхід - 50 грн. Збираємо кошти на пластичну операцію Царівні Несміяні.
Мудик Оксана: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: 21.10.18 з 19.00 по 21.35 проходив у Козі 11 stand -up.
Була разом з друзями, атмосфера чудова, кожен з учасників по своєму був смішний. Виступали з Хмельниччини Тернополя, Закарпаття, Львова. і звичайно Чернівців.
Були два справедливих судді.Отже коротко про учасників :
1.Тернопільський Вадим Ковалик - 19 років, єдиний його недолік це голос, були приколи про жигуля, він хтів бути тиліпузіком в дитинстві зелененьким, та прикольчик про секс роботів - що у кожного американського чоловіка буде такий, секс символ тернополя- такий надпис був на його футболці.Також звучав прикольчик - кіт подряпав його дівчину - і вона здулась ...тому не любить тварин. Не вперше виступає у Тернополі в Козі і кожен його виступ все краще і краще звучить.
2.Роман Воробйов дизайнер поет справжній чоловік, не даун, жьопа смішне слово яке він вставляє в кожен свій виступ, звучали приколи про львів , садового та миску пельменів, садовий і надал різницяміж ними, що у садового є волосся а надала немає і йому ненада
3.Саша Алексеєв - вперше виступив на stand up , виступав в темних окулярах і трохи не впевнено. запамятався прикол про геїв, про макдональдс в якому будуть офіціанти.
4.З Коломиїв Мартинюк Я рослав стенд апер, весільний ведучий, викрикує на весіллях замість гірко - лижіться.Специфічно виходило у нього слово Варвара Ротар. Звучали специфічні вислови, які вперше чула. Також була імітація індиків, пісні класні були під гітару. його виступ тривав 7 хв 19 с.
5.З Львова Боня- високий сонний, прозвучали приколи про друзів. Вислів снікерс ти не ти як без ноги - сміялись усі. , також про траву, про помідор. Також завершальним прозвучав про те що львів польщу нагнув .
6.Львів Йоге вперше в козі, віджали в нього 5 грн по дорозі сюди в Тернопільській маршрутці, розказував про секс екстримальний, секс приколи. про бабушку .
7.Львів Катя 20 р вірить в святого миколая, дивилась трохи з телефону.
8. Хмельницький Влад Якубов - специфічний надпис "дніщє "на футболці, приколи про стокгольмський синдром, про серіал школа і звичайно не обійшлося без пісіньки із цього серіалу, загатовки про бомжів близнюків як вони шукають собі одяг. Про вафлю і чому дівчат не називають моя . При виступі познайомився з дівчатами тернопільськими
9. Хмельницький Юрій Радченко про хелловін , про вибори президента
10 раз сказали" вот."- спеціально рахувала.
10. Лєна Манзюк з жін кварталу , 8ма в сімї . Перший прикол як вона пішає і там її впізнали , прозвучали шутки від 1 +1, про телепередачі щасливі доки не зважині - всі сміялись , битва екстрасенсів - де битва, чому так передачу назвали. Розказала про свого пацана з Мукачева .Закарпатьські пріколи досить специфічні і завжди смішні.
11. Чернівці Олег Грюнді аналізи на снід порвали всіх , а також про дайхатсу - це виявляєть машина, мотор 1.6 , 4 колеса. Специфічний вислів рокзірка на секонд хенд паті порвав усіх . Також прикол як у нього був секс - собака ***** ногу. Засновано на реальних подій в його голові - завжди закінчує цим свій виступ.
12. Богомолова ірця - тернопіль, про їх новини, що в фейсбузі твориться розповідала, читала багато з телефону.
13.Наташка Чернівці на російській говорила, про фрілансерів і коперайтерів звучали приколи, які чесно мені були не зрозумілі.
14. Бублик Андрій Співучий - про наречених, медиків, про те як недосконалості впливать при знайомстві з новими людьми.
15. Малиш Владік Чернівецька обл. Влад Малолєтка- був з батьком, специфічна мова із своєю ізюмінкою. Як кажуть мала дитина у великому тілі.
Завершилося це все батлом Мартинюк Ярославом і Лєною Мазнюк - тривав 2 раунди і в самому кінці Лєна здалась й віддала перемогу і приз у 1000 грн Ярославу.
Висновок досить специфічні жарти, досить неординарні підходи до людей, до публіки.
І звичайно ведучий Тарас Михайлович був на висоті.
На цей виступ прийшло близько 70 людей , що досить показує високий показник серед stand upів.
Не сподобалось: -
Загальне враження: все супер всім рекомендую ! Всі свіжі жарти саме тут.
Переглянути всі відповіді ()
Olya Andrusyshyn: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Сьогодні з друзями ходила на stand up що проходи у "Козі". Вперше була на відкритому мікрофоні івзагальному мені все сподобалось. Тепер по черзі.
Першим виступав вадим ковалик котрий сам із Тернополля і йому 19.
Новачок у відкритому мірофоні. І це було чути у глядацькі залі через хвилювання. Сьогодні його виступ був смішніший ніж в прошлий раз, а наступний буде надіюсь ще смішнішй. Тому тримаю кулачки за Тернопільського секс символа ( покрайні мірі юнак так сам себе позіціонує😉😀)
Другий виступ Романа Воробйова запам'ятався мені пельменнями кожен з яких стояв 7 гривень і вкрадену салатницю😁😂🤣( сама інколи так хотіла зробити). Ще жарт про волося Садового сподобався.
Наступний учасник Саша Алексеєв виступав уперше і це було дуже замітно через переживання і страх публіки. Але це річ набута тому бажаю йому перебороти свій страх і пробувати більше жартувати.
Четвертим виступав Ярослав хлопчик з Коломиї з кумедною картавістю і насправді це його фішка. Тримався на сцені дуже достойно і з дійсно смішним контентом. Смішно запропонував замінити на весіллі слово гірко на слово мінет😂🤣😁😆😉. Це було смішно . І про друга з яким вони грають гру "поле чудес" коли той починає заікатись😂🤣😁. Молодець це один з найсмішніших виступів. P.S. "справжній джентельмен"!
П'ятий учасник запам'ятався своїм сексуальним досвідом навчання з помідором😁
Шостий учасник відкритого мікрофона підкорив всіх жартами про порнуху і знайомство з батьками дівчини під час перегляду внтимвідео😉😆😂🤣. Було смішно!
Сьома учасниця катерина. Було видно її хвилювання постійно підглядала в телефон. Були смішні жарти про те як її кинув її хлопець. Тема цікава але потрібно попрацювати над подачею і підготовкою до вистопу.
Влад Якубов наступний учасник stand up запам'ятався "вафильковим" жартом і жартами про бомжів близнюків яких було звати Валєра🤣😂😁.
Юрій Радченко запам'ятався жартом про helloween і його Українізацією. Потрідно пропрацювати ще над впевненістю на сцені, але було смішно.
Наступна учасниця це Валерія Манзюк. Одна з моїх фоворитів. Дівчинка з Закарпаття з притаманною їм вимовою. Дівчина що побувала і в "росміши коміка" і в "жіночому кварталі" було приємною несподіванкою тут її побачити. Сподобались жарти про телепередачі, її хлопця. Один з найсмішніших виступів.
Грюнді Олег весь свій виступ підтримував сміх у залі. Був одним із найхариєматичніших коміків. Зайшли всі до обного його жарти. Найбільше сподобався жарт про те як його собака дізнався про випадковий секс дворняги з ногою хазяїна🤣😂😉😆😁.
Ірина з Тернополя. видно було що дівчинка не докінця була підготовленою до виступу. Весь матеріал читала телефону.
Наталя із Чернівців пробувала жартувати на релігійну тему ,але як на мене жарт про Ісусі копірайтера мені не зайшла.
Співун С'півак Сп'івак Співучий Андрій. Зайшов жарт про подругу яка спілкується пестливими словечками (у вас рачок)😁😀
Владік двох метрова дитина яка прийшла з батьком😂😁. Своя цікава подача жартів. Гарно тримався на сцені. Веселий хлопчина якому тато дозволив пматюкатись на сцені ( це було мило).
Судили учасників два судді які на мою думку чесно вибрали переможця.

Загальне враження: Було весело, цікаво, оригінольно. Всім рекомендую відвідати такий захід. Хоч у нас тільки починається розуміння відкритого мікрофона, але це цікаво. Різний гумор і різна подача.
Переглянути всі відповіді ()
Мар'яна Тонкевич: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Вже не вперше у Козі проходить stand up. І, як завжди, море емоцій і позитивних вражень)
Цього разу було 15 учасників з різних міст, а саме, Тернопіль, Львів, Хмельницький та Закарпаття.
Було весело, були смішні жарти і не дуже) був чорний гумор та невмілі спроби посміятись з себе) але все це невід'ємна частина stand up)
Була учасниця, яка приїхала просто в останній момент) жарти її були про наше файне місто Тернопіль)
Багато учасників сміялись над собою, висміюючи всі свої недоліки чи проблеми в особистому житті) 😂
Закарпатська учасниця Лєра Мандзюк зі своїм специфічним гумором, як завжди, порвала публіку)
Переможець з Коломиї, Ярослав Мартинюк, виступав під гітару та трішки картавив) перемога цілком заслужена 👍
В фіналі насправді залишились два учасника - Ярослав Мартинюк иа Лєра Мандзюк. Та після двох батлів, Лєра здалась та віддала свою перемогу Ярославу)
Всі виступи учасників тривали 7 хвилин, кожен виступ закінчувався музикою, яка нагадувала про завершення виступу)
Цього разу все відбувалось досить довго, навіть ведучий це помітив😂
Для підписників list.in.ua, як завжди, було безкоштовне пиво та закуски))
Загалом, все, як завжди, круто) тому, хто хоче порцію хорошого настрою і насміятись в своє задоволення, то обов'язково відвідайте хоча б раз stand up) не пошкодуєте)
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Мав нагоду з колєгою (доречі дякую List.in.ua за таку можливість ) відвідати даний захід. Останнім часом туди частенько попадаю)))))
було чимало конкурсантів))) як завжди жартували стендапери про своє наболівше дитинство, про сексуальні пригоди) про своїх колишніх))) порадувало що появились нові люди, які пробують себе в цьому жанрі)))
Сподобалось: погоджуюсь з висновком з жюрі і двоє фіналістів, справді, зуміли розвесилити публіку того вечора) Що сподобалось, що цього разу був нечуваний аншлаг і прийшло дуже багато людей ( ведучий озвучував цифру 60+), що теж показує, що хочеться людям провести весело вечір)))))
Не сподобалось: Бували жарти аж дуже не смішні, але гумор різний і всі сприймають його по своєму)
Загальне враження: Вцілому все сподобалось)))) Хлопці і дівчата молодці, з кожним разом виступи стають дотепнішими)
Переглянути всі відповіді ()
Оля Гевко: (Ревізор)
Сподобалось
Було дуже багато вівідувачів. Найбільший stand -up в Козі. Учасники з різних міст і в кожного свої оригінальні жарти. Все супер.
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Як завжди все пройшло на вищому рівні.Море сміху та багато позитивних емоцій.З превеликим задоволенням відвідаю наступний захід.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Вже одинадцятий стенд-ап в козі та третій, який відвідую завдяки list.in.ua. І, як не дивно, був аншлаг, а сам захід залишив купу емоцій.
Як і раніше - локація у арт-барі Коза. З кожним разом стенд-ап відвідує все більше людей. Цього разу прийшла чи не рекордна кількість поціновувачів гумору біля мікрофону. Якщо для організаторів це великий плюс, то для відвідувачів - м'яко кажучи трохи тіснувато. Навіть мені, сидячи перед самою сценою, додатковий ряд глядачів поруч прекрив вид на коміків. Думаю, у майбутньому варто шукати просторіші зали, які могли би вмістити ростучу армію шанувальників. Решта, що залежало від Кози - на висоті: смачні страви та напої та швидке обслуговування. Правда під кінець не вдалося зловити офіціантів, щоб відкоркували пляшки та це пусте.
Щодо коміків, то тут у 50% все було круто та дуже смішно, животи аж надривалися. Та от інша половина трохи засмутила - жарти ведучого, який оголошував учасників між номерами були навіть смішніші (і це скоріше плюс ведучому, ніж мінус комікам). Географія стенд-аперів, як завжди, не обмежилася Тернополем. Був навіть російськомовний номер, але він чомусь не зайшов (і справді, чому?).
Судді ж хоча і досить відомі, на мою думку, трохи підкачали. Вони не змогли вибрати одного переможця, після чого вирішили "пограти в КВК" зі своїми питаннями на смішним відповідями на них, адже така ситуація не була передбачена. На жаль це не зовсім той формат, щось пішло не так, питання були дивними, відповіді відповідно теж так собі, що тут вже не дивно, і одна з претенденток просто відмовилася брати в тому участь та здалася. На мою думку треба було впевнено назвати переможця, або ж наперед продумати таку ситуацію.
Не зважаючи на всі недоліки, все було класно, заряд позитивних емоцій отримали всі відвідувачі. Обов'язково прийду ще.
Переглянути всі відповіді ()
Юліана Діткун: (Гурман)
Сподобалось


Загальне враження: Єдиний захід у Тернополі, який я відвідую регулярно. І ви повинні прийти хоча би раз! Весело та атмосферно
Переглянути всі відповіді ()
Любов Кушнір: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Ходили з чоловіком,класно провели час.кожен учасник цікавий .різний гумор.саме більше сподобався Мартинюк Ярослав,його пісні під гитару.і його жарти супер.веселий ведучий весіль😄
Переглянути всі відповіді ()