Детективна агенція ВО: ще більше інтриги у місті Тернопіль

Детективна агенція ВО: ще більше інтриги - фото
Дата події: 17 жовтня 2018
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня «Є» та видавництво «Навчальна книга - «Богдан» запрошують на презентація книг Віктора Янкевича «Копія», Олексія Волкова «Переможець отримує все» та Бориса Крамера «Пернач полковника Вухналя» в рамках проекту «Детективна агенція ВО: ще більше інтриги» за участі авторів. Початок –о 18.30. Модератор – Юрій Матевощук.

«Детективна агенція ВО: ще більше інтриги»: Борис Крамер (Василь Добрянський) і роман, який отримав відзнаку "Коронація слова" - "Пернач полковника Вухналя"; неперевершений майстер детективу Олексій Волков і "Переможець отримає все"; Віктор Янкевич з новим гостросюжетним романом "Копія".

Віктор Янкевич «Копія»:
Злочин і кара, невідкупний гріх і спокута, батьки і діти, кохання й похіть... Вектори цієї книги розмаїті, сюжет захоплюючий і динамічний. А життя сплітає в єдиний клубок теперішнє й минуле... Не дивися в дзеркало проти ночі, бо потойбіччя пантрує на твою душу. Але є ще любов, яка вирятовує, бо брат не зрікається брата!

Олексій Волков «Переможець отримує все»:
Наскільки великою рушійною силою може бути кохання? Як домогтися взаємності? Чи реально заради сильного почуття з пересічної людини перетворитися на естрадну зірку, небезпечного авантюриста, просто крутого хлопця, словом, стати переможцем? Відповіді на ці запитання дає визнаний майстер детективу, бойовика та мелодрами Олексій Волков у новому захоплюючому романі "Переможець отримує все". Гортаючи сторінки цієї книжки, ви з головою зануритесь у вражаючий світ автоперегонів, сучасної поп-музики, запеклих двобоїв і, звичайно ж, всепоглинаючого кохання. Хто ж зуміє разом із героєм подолати непросту дистанцію, наприкінці дізнається, чи справді переможці отримують все...

Борис Крамер «Пернач полковника Вухналя»:
Згоріла хата коваля Бориса Циганчука. Пожежники виявляють у ній обгорілий труп. Виявляється, що це не коваль, а хтось інший. Майор поліції Артем Нагорняк, який береться за розслідування, встановлює, що Борис Циганчук на запрошення професора Вознесенського поїхав на виставку власних робіт у Париж. Хто ж тоді згорів у його хаті? І чому професор Вознесенський приховує своє істинне обличчя?..
Телефон: +38 (0352) 25-44-59

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук