Сергій Декалюк. Радість і печаль у місті Тернопіль

Сергій Декалюк. Радість і печаль - фото
Дата початку: 12 жовтня 2018
Дата кінця: 1 листопада 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У кожного покоління свої цінності. Те, що ми цінуємо сьогодні, не може не вплинути на наше майбутнє. Привертаючи увагу до цього, я насамперед думаю про цінності сучасного українця, зокрема, молоді. Я вважаю, що нам потрібно зробити все необхідне, щоб люди переоцінили свої цінності. Проект "Радість і печаль" – це серія робіт, створених під впливом емоцій, котрі виникають при спогляданні за сучасним калейдоскопом цінностей українця.
Перегляди 12
Юлія Вайнер: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже вражаюча виставка. Автор ніби пропускає крізь себе картинку сучасного життя, яке змінюється з шаленою швидкістю - спалахи щастя, вечірки, зустрічі, спілкування, сірі будні, самотність, втеча, спокій. Його полотна надихають на філософське осмислення наших теперішніх цінностей через колір, штрих, натяк. .. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Свої емоції художник передає за допомогою кольору та художніх технік. Картини зовсім різні за настроєм, не схожі одна на одну.
Виставка відображає наше сьогодення, теперішні пріоритети і цінності. І водночас є посланням, а часом і застереженням майбутнім поколінням.
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko: (Ревізор)
Сподобалось
З першого погляду виставка Сергія Декалюка може здатися незрозумілою і досить дивною.
Але саме ці роботи виражають калейдоскоп емоцій не тільки автора робіт, а й пересячних людей, які в потоці буденності забули де радість, а де печаль!
Переглянути всі відповіді ()