Позивний "Бандерас" у місті Тернопіль

Позивний "Бандерас" - фото
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Народне прислів'я говорить "Не було би щастя, та нещастя допомогло". Досвідчений вояка, капітан Антон Саєнко, якого в загоні всі називають просто за позивним "Бандерас", ось уже двадцять років не був удома в рідному селі. Але почалася антитерористична операція, яка змусила не тільки Антона, а й тисячі інших українських чоловіків потрапити на цю територію. Біля цього села незабаром передбачається серія диверсій, яким Бандерас разом із іншими розвідниками повинен запобігти, щоб не загинули мирні жителі. Найгірше те, що десь серед своїх хлопців знаходиться зрадник, який може в будь-який момент встромити ніж у спину. Бандерас не може довіряти нікому в пошуках цього "Сепара". Головне, щоб всі не перестали довіряти йому.

Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.
Перегляди 14
Оля Гевко: (Ревізор)
Сподобалось
Дуже хороший фільм.Цей фільм про справжніх військових, які пройшли вогонь і воду на передовій.
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Фільм відображає реалії на сході України.Відданість,відвага ,самопожертва ось риси головного героя.Обов"язково знайдіть час переглянути цей фільм.
Переглянути всі відповіді ()
Мудик Оксана: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Ну що ж рік тому вийшов перший український фільм про Донбас - Кіборги. Цього ж року вийшов ще один фільм Бандерас- зовсім не схожий, цікавий, захоплюючий фільм, який перших хвилини втягує тебе в життя Антона.
Події відбуваються навесні 2014 року в зоні АТО. Антон Саєнко - Бандерас( досить класно зіграно, гра просто супер, міміка ,жести- нарешті з впевніністю можу сказати , що в нас є хороші актори на Україні), разом з групою розвідників отримує завдання знешкодити російського диверсанта. Його відправляють в те місце, яке він покинув двадцать років тому(свою Батьквщину). Місію Бандерасу доведеться виконувати біля свого рідного села Веселе. Завдяки цьому сюжетному ходу вимальовується чіткий головний герой, зі своєю особистою історією і спогадами юності, які час від часу будем спостерігати протягом фільму(до речі це други фільм ураїнський який на даний момент показують у кіно із сценами із минулого(Скажене весілля), поступово розкриваючи глядачеві трагедію Бандераса. Зараз він успішна людина, майстер своєї справи, але місцеві жителі при зустрічі бачать в ньому всього лише негідника, який не приїхав на похорон рідної матері, але посмів з'явитися в ролі карателя. Досить цікаво спостерігати за розмовою односельчан із головним героєм - постійні сварки , докази своєї правоти.
Також у фільмі є любовна лінія(як без неї)- але якщо ви хочете на любовну мелодраму то вам не сюди. В фільмі коротко і ясно показується любов Жені і головного героя хоча можна б було б більше з ними сцен трошки зробити.
Фільм досит специфічний і дає глядачам над чим задуматись.
Вважаючи який це період в нашій історії думаю варто подивитись і згадати , що ми тут а віна не далечко всього за 300, 500, 1000 км від тебе.
Сцени фільму досить гарно обіграні, гарно показали нашу неньку, всю природу, звичаї, розмовну нашу мову, всі позиивні і негативні сторони нашого народу.
Висновок: нарешті можна гордиися нашим кіноматографом.
Всім рекомедую.
Доповнено майже 9 місяців тому
Знайшла один мінус - щоб побачити цей фільм довелося відпрошуватись з навчання, адже показ фільм у 12 год.(і це від самої примєри) Тобто серйозний фільм, із важким змістом поставили на 12 год - це смішно. І показ тільки раз в день. Зато всі інші фільми по 5-7 раз на день.
Переглянути всі відповіді ()