Мамахохотала у місті Тернопіль

Мамахохотала  - фото
Дата події: 19 жовтня 2018
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Студія «Мамахохотала» знову в Тернополі з новою програмою! Ще в 2012 р зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збільшувалася, потрібно було йти далі. І зародилася ідея перетворити загальне захоплення у щось більше.Так з’явилася студія «Мамахохотала», яка моментально підкорила українську аудиторію. Сьогодні вони представляють вже 8-й сезон свого гумористичного шоу на телеканалі НЛО TV і завоювали репутацію визнаних кумирів молоді.Роки у телеекранів і мільйони переглядів на YouTube ніколи не замінять один перегляд тет-а-тет. Тому відривайся від дивана і екрану – приходь на новий концерт студії «Мамахохотала».

Що чекає на тебе? Non-stop мікс жартів, мініатюр і номерів, які ти побачиш і почуєш вперше!
 
Смішно і офігенно! Зухвало і злободенно! Безбашено… і майже завжди інтелігентно…І, звичайно ж, після концерту зможеш для свого Instagram зробити фото з улюбленими акторами і взяти у них автографи.
Перегляди 14
Bondzyukh Nadiya: (Критик)
Сподобалось
Чудовий виступ колективу. Оригінальний гумор. Стежу за репертуаром та виступами на телебаченні.
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Кравець: (Критик)
Сподобалось
Чим закінчити вечір п"ятниці, після важкого робочого тижня? Однозначно походом на шикарне шоу Мамахохотала =))
Зовсім не є любителем даного жанру, ніколи мене не приваблювали заходи, які пов"язані з гумором, жартами..... але скоріш за все я перегляну своє вподобання =)) Велике дякую сайту List.in.ua за можливыіть потрапити на даний захід =)) Це просто вауууу, я ще так ніколи в житті не сміялася, і ніколи не плакала від жартів, як тут=))
Це не просто жарти і не просто люди, які так круто жартують. Це команда, це актори, які люблять свою справу і викладаються на всі 10000%. От таке враження, що з кожним з них особисто знайома, прийшовши до них на виступ, а відчувалося, що просто запросили в гості.
Надзвичайно крута акторська гра, круті жарти, змістовні постановки, чудова робота з сами залом, вразило те, що багато подарунків сьогодні отримали відвідувачі (носочки, футболки з лого туру, дощовики, а також супер-призи портативну колонку від їхнього спонсора "Апетитна") =)) Не пригадую, що десь на таких заходах, роздавали подарунки.
Ціни на квитки:
сама квиток отримала від сайту List.in.ua (якому велике Дякую), але дивилася цінову політику на сайті, то коштували від 100 грн., дорожче, якщо не помиляюся 300 грн. Як на мене,я кщо брати самій квитки, для Тернополя нормальні, тим більше на таке гумористичне шоу, не шкода.
Жалію про одне, що ніколи не цікавилася такими заходами, і ніколи не приходила саме на "Мамахохотала" =)) Тепер точно буду одна із перших глядачів ;) В планах вже є переглянути їхню діяльність в неті...
І жаль, що приїжають лише 1 раз в рік у Тернопіль =(
Раджу усім по можливості, їх переглянути в інтернеті, а якщо буде можливість прийти на їхнє шоу, то Велком -не пожалієте ніколи ;)))
Дуже подобається, що після завершення програми, вони усі вийшли фотографуватися з відвідувачами=)якщо чесно вперше таке бачу, адже у них аудиторії і фанатів дуже багато, і головне вони САМІ виходять, і нікому не потрібно за ними бігати і шукати =)Вони великі молодці *) Жаль, не мала можливості залишитися і сфотографуватися хоча б з одним...але то лише початок ;)
Переглянути всі відповіді ()
Ната Янковська: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Класно проведений вечір п'ятниці. Гарний юмор, який заходив на ура, як старшому поколіню так і молоді. Постійно працювали із залом, роздавали подарунки.

Загальне враження: Любителям гумору, однозначно рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Ylia Vuchnevska: (Ревізор)
Сподобалось
Класне шоу смішні актори. Тур по Україні це можливість побачити акторів на сцені
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Відвідав даний захід з колєгою, і впринципі, залишились задоволеними )))
Дякую list.in.ua за можливість відвідати даний захід!!!!
Сподобалось: Багато імпровізації, смішні номера, конкурси з подарунками ))))
Не сподобалось: Так як я передивився всі їхні номера в інтернеті, то вже не так було весело це все споглядати по новій, надіявся на нову програму (
Загальне враження: Якщо ви не дивились їхні шоу по інтернеті, то всім рекомендую сходити на їхній всеукраїнський тур!!! актори класні, їх постановки смішні
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Шикарне шоу гумуру та жартів.З великим задоволенням відвідала даний захід.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско: (Друг LIST'а)
Нейтрально
Даний гурт мені дуже подобається. В них дещо оригінально проста подача номерів, чим і підкупили мене. Тож пройти повз їхній концерт просто не зміг.
Вечір п'ятниці, Березіль, 19:00 - локація та час чи не ідеальні (якщо враховувати, що адекватної та сучасної заміни палацу культури у місті немає). Та все ж, без півгодинної затримки не обійшлося. Це досить звична практика, тож сильного дискомфорту "загартованим" відвідувачам не завдало.
Сам концерт почався із спроби ведучих розігріти публіку невеликими кумедними інтерактивами та знайомством із спонсором. Лозунги останнього входили в декорації, часто згадувався в номерах та між ними. Що здивувало, впродовж всього виступу розігрували спонсорські подарунки: дощовики, шкарпетки, колонки. З ведучими можна було спілкуватися з допомогою смс на оголошений спочатку номер, так, до речі, і доводилось брати участь у деяких конкурсах.
Учасники гурту були на висоті. Був дуже радий побачити їх наживо, а не лише через екрани телевізора чи монвтора. Якісно відігрували номери. Не обійшлось, правда, і без ексцесів, як от злетівший парик чи забуті слова, та імпровізації в ці моменти викликали сміх чи не більший ніж самі номери.
Актори були досить відкритими до глядачів, окрім спілкування між номерами, можна було після концерту сфотографуватись з ними та отримати автограф.
Ложкою дьогтю стало те, що всі представлені номери вже були в ефірі НЛОтв та їхнього youtube-каналу, включаючи навіть вихід на сцену та прощання. І кожен, хто хоч трохи слідкує за творчістю гурту Мамахохотала (як от я), знав сцени на пам'ять. В нас сміх більше викликали нестандартні ситуації та розігрів між номерами. На мою думку це не зовсім нормально, а в ефір варто випускати лише після туру по Україні.
Загалом, мені концерт приніс хороші емоції та трохи розчарування. Якщо ви ще не досить добре ознайомлені з творчістю чи просто хочете побачити відомі номери вживу, однозначно варто відвідувати їхні концерти.
Переглянути всі відповіді ()
Volodimir Bortnyk: (Критик)
Сподобалось
Класна гра, оригінальні жарти, люблю їх виступи. Дають розрядку після робочого тижня.
Переглянути всі відповіді ()
Galinochka Barabash: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Хороший виступ гурту , жарти доречно та не повторюється. Отримала масу хороших емоцій .
Переглянути всі відповіді ()