Чорний козак у місті Тернопіль

Чорний козак  - фото
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Існує легенда про чорного козака. Він проклятий і не має можливості хоч колись побачити денне світло. І прокляв його свій же сотник за те, що козак заснув на чатах і пропустив татарський напад на загін. Усі його побратими загинули, і тільки чорний козак вибрався звідти живим, але проклятим. Багато хто знає про цю давню легенду.
 
Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за нижчевказаним посиланням.
Мудик Оксана: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Чорний козак або Казка про чорного козака- українська історична фентезі-стрічка 2018 року режисера Чабанюка. Сценарій до фільму базований на казці Сашка Лірника «Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака і страшне закляття» . Багато хто з людей і критиків, які переглянули цей фільм вважають що це український,наш «перший народний фільм».
Події відбуваються у 17ст. Козацька вдова Ганна помічає, що вночі хтось почав допомагати незначно погосподарству(найтяжчу ). Підстерегла козака, вбраного в чорне( досить класно вони змалювали, і екранізували сам стиль одягу козака). Закохується в нього, але дізнається, що він проклятий сотником( він не має можливості бачити денне світло - вам не нагадує вампірчиків ?), бо заснув на чатах. Козацьку сотню вирізали татари, лише він урятувався, та лиш проклятий сотником. Згодом татари нападають на село де продиває Ганна. Захоплюють у полон українських бранців.
Ганна вдова - її чоловік тоже був козаком він пішов , а залишилось від нього лише сабля , кольцо, і трошки грошей і звичайно дитина. Ганна піжла до ворошки яка дала їй пасхальне яєце як зробило її на 1 ніч невидимою. Ганна досить красива жінка, незважаючи на те що вона має дитину , вона всім молодим чоловікам відмовляє, а ось в чорного козака закохується. Односельчани думають що вона із нечистю водиться,що вона вдьма, підкольоють її , адже всі тяжкі речі , що козак робив ставалися і їй ніхто не вірив, що то вона сама.
Містика нашого народу разом із драмою поєднуються і створюють убивчий ефект.
Досить гарно змальовані села, розмовна мова, населення, вбрання- дійсно показують які були люди в часи козацтва. Показують , що наші жінки це не ніжні панянки, вони в змозі захистити і себе і своїх рідних.
Є свої ляпи так фільм довго знімали, як не без того, але наша екранізація фільму досить цікава і я тільки рада, що наша кіноіндустрія розвивається.
Висновок - вільм всім рекомендую, обовязково всім дивитись , на нього не жалко ніяких грошей.
Один недолік , що протягом цього тижня його в сінема сіті показували досить в пізній годині, але можливо це і на краще трохи містики перед сном.
Переглянути всі відповіді ()