Луїс і прибульці у місті Тернопіль

Луїс і прибульці - фото
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Хлопчик Луїс ріс без матері. Та й батько майже ніколи не має часу для сина – він одержимий тим, щоб довести всьому світу, що інопланетяни існують. Загалом, у Луїса не дуже-то легке та нормальне життя. Хлопчик стає свідком неймовірного події – прямо біля їхнього будинку розбилася літаюча тарілка із трьома інопланетянами. Але показати цих прибульців кому-небудь з дорослих – це дуже погана затія, яка ні до чого доброго не приведе. У той же час директор школи, де вчиться Луїс, вирішує, що хлопчика треба відправити до інтернату, бо батько не приділяє йому достатньо уваги. Тільки нові друзі підлітка його розуміють. Ці веселі хлопці можуть перевтілюватися в будь-яку живу істоту, що дуже допомагає їм ховатися. Але для них краще буде, якщо вони полетять додому. Тому Луїс всіляко їм допомагає полагодити тарілку. Можливо, і хлопчик із ними полетить, щоб ніколи не бачити цих проблем на Землі.
 
Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за нижчевказаним посиланням.
Перегляди 23
Мудик Оксана: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Нещодавно на екрани українського кіноматографу фийшов новий мультфільм - Луіс і прибульці.
Вньому розповідається 11-річного хлопчика- мрійника , що подружився з трьома привабливими маленькими інопланетянами( у них дуже смішні антенки і зразу вставав мені такий образ із мультфільма мого дитинства - тіліпузіки), які розбили свою літаючу тарілку біля будинку головно го героя. В обмін на допомогу Луїса з пошуку матеріалів для їх корабля, Мог Наг і Ваго рятують Луїса від школи-інтернату, і це стає початком їх захоплюючої пригоди.
Луїс – напівсирота, його виростив батько, який усе своє життя вірить в існування позаземних цивілізацій, в існування інопланетян. Покладаючись на досвід тата, не сумнівається у цьому і Луїс, та попробуйте не повірити якщо на власні очі побічите цих чудіків.
Ушколі головного героя ніхто не сприймає сейозно, тм він не має друзів.
Негативним героєм стає деректор школи який і вважає Луї трохи божевільним, що батько не звертає на хлопччика увагу. тому усіма силами намагається його відправити в спеціальну школу-інтернат. Ця вся гонка деректора , однокласників і головного героя захоплює і змушує глядачів дивитись з першої хвилиниі до кінця мультфільму
Ще один смішний момент коли Мог , Наг і Ваго перевтілюються - це їхня суперсила можна так сказати. Вони перевтілються в живих істот- песик в них вийшов вищий клас..Прибульці досить смішно обіграні , самі замальовки їх смішні, виглядають як одноклітинні істоти просто з 1 -2-і 3 очками і 1 -2 -3 ма антенками на голові. На мою думу найсмішніший це був найтовстіший з трьома очками і двома антенками .
Сама графіка мультфільма на вищому рівні, переклад мультільму досить хороший, не без *смішного перекладу*звичайно.
Сценарій тоже новенький , принаймні давно про таких смшних чудіків не дивилась
Мультфільм триває 1.5 години і я не шкодую що пішла на нього, багато жартів.
Загальне враження: Якщо ви шукаєте пригодницький мультфільм із смішними моментами і моментами фантастики то вам сюди!
Всім, всім рекомендую і дорослим і малим.
Доповнено майже 9 місяців тому


Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Мені дуже сподобався трейлер цього мультфільму обов"язково відвідаю на вихідних його з дітьми.
Переглянути всі відповіді ()