Перша людина у місті Тернопіль

Перша людина - фото
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Сюжет зосередиться на Нілі Армстронзі в 1961-1969 роках і розповість справжню історію місії НАСА висадити людину на Місяць.
 
Квитки можна придбати в касі кінотеатру або за нижчевказаним посиланням.
Перегляди 17
George Davidson: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Фільм важкий для перегляду, але в цьому вся суть. Реалізм картини просто зашкалює, тут нема голлівудських прийомів, які так любить масовий глядач, місцями здавалося, що це дуже якісний документальний фільм. Разом з тим не награні діалоги персонажів, крупні плани, біль та емоції. Шазел зробив зовсім інше кіно, оду людині, яка йде до своєї цілі, жертвучи при цьому простим життям.
Загальне враження: фільм не для широкої аудиторії, це не гравітація з її спецефектами, не інтерстеллар, це реальна історія людини та людства вцілому, геніально відтворена на екрані.
Переглянути всі відповіді ()
Мудик Оксана: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Історична драма «Перша людина» розповідає про життя Ніла Армстронга, який першим ступив на поверхню Місяця і цим самим викарбувався в історії світу. Автобіографія про 20 липня 69 року. У основі фільму біографічна книга Джеймса Р. Хансена «Перша людина: Життя Ніла А. Армстронга».
Акторський склад досить сильний - Клер Фой, Раян Ґослінг, Кіаран Хайндс, Кайл Чандлер та інші досить популярні актори.
Це історія про те як неможливе стало можливий.Людсто скільки існує на землі, думає , гадає, мріє дізнатись , о саме твориться в тому безкраємо небі.
Це фільм не для того , щоб подивитися на картинки місяця, це історія в якій показується вся важкість цієї професії- космонавт. А також до чого доходить розвиток всього людства і хто спонсурує це все - самі люди, їх податки.
Сам фільм досить тяжкий для сприймання - адже автобіографія це вам не проста комічна історія яку видивитесь як із третьої сторони , це де вам потрібно зануритись в саме життя Амстронга, всу суть його, зрозуміти чому він такий вибір зробив.
Тут немає якихось специфектів, у фільм просто показується секунди, хвилини, години його непростого життя.
Шлях який Ніл вибрав може здатися досить легким, та ми будем спостерігати як герой тяжко роками тренувався, небезпечні ситуації як під час самих тренувань так і під час польоту не зупинили героя, кілька вибухів і постійні сумніви, це все в темних тонах.

Щоб стати першою людиною на Місяці, йому довелося залишити вдома двох синів і дружину. Повернувшись, Армстронґ зізнався: найважчим у цьому були побоювання, що він не зможе повернутися на Землю. Навіть незважаючи на подібний ризик, чоловік зважився на політ. У 2012 році космонавт помер, але пам’ять про нього буде жити вічно: Армстронґа визнали найбільшим героєм серед усіх американців. Престижне звання, але щоб його досягти, Нілу довелося пройти безліч випробувань, велика частина яких детально описується в кінострічці.
Гра акторів просто неперевершена, вони обіграли так своїх героїв, і досить точно показали їх у кадрах.
Отже висновок фільм досить специфічний і тяжкий для сприйняття, кщо вихочетесь подивитись на космос, жарти чи якусь фантастику то вам не сюди. Тут чиста біографія Амстронга .
Доповнено майже 9 місяців тому


Переглянути всі відповіді ()
Мальвіна Мурр: (Друг LIST'а)
Нейтрально
Загальне враження:Фільм наймолодшого режисера володара статуетки Оскар Деміана Шазела, залишив дуже змішані відчуття. Фільм був знятий за біографічною книгою про Ніла Армстронга. Дуже багато уваги у стрічці приділено саме почуттям, емоціям та переживанням головного героя, його відносинах у сім'ї та особистою драмою, яка не відпускає його до самого кінця.
У фільмі основні акценти поставлені на реалістичність усіх подій, тому сприймається важко. Показано скільки зусиль прикладали астронавти, та й взагалі всі NASA для того щоб таки ступити на місяць, на які жертви готові йти ті, хто одержимий мрією поглянути що там далі за межею. Багато уваги приділено побуту астронавтів та їх підготовці до польотів, і все це у вигляді неспішних діалогів, поглядів що затягує сюжет і трохи дає поскучати. Також усі польоти та випробування зняті так щоб максимально передати глядачу як почували себе космонавти, і це реально виглядає дуже зрєлєщно, але хотілось би хоч трішки краєвидів, красивих картинок. Тут їх немає, тільки в самому кінці є дуже красива сцена висадки на місяць, яка передає усю порожнечу та красу космосу.
Гра акторів: Звичайно що кожен добре показав свого персонажа.Раян гослінг був не перевершеним у душероздираючих сценах, це проймало до глибини душі. Але родзинкою в даному фільмі на мою думку була Клер Фоль, вона зіграла дружину Армстронга, передала усі емоції жінки що живе в таких умовах, чекаючи чоловіка з роботи із не 100 відцотковою впевненістю що дочекається, цей її сильний погляд, аж мурахи по тілі.
До перегляду: Раджу переглянути, як мінімум, цікава історія життя людини що мала важку долю і яка була першою що ступила на місяць. Екшином ця стрічка не пістрить, і стандартних фішок про космос нема, тому не раджу дивитись перед сном, бо заснути ще до закінчення таки можна.
Переглянути всі відповіді ()