Змагання зі швидкісного складання кубика - Рубіка у місті Тернопіль

Змагання зі швидкісного складання кубика - Рубіка - фото
Дата події: 1 грудня 2018
Місце проведення:
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Треті змагання зі швидкісного складання кубика - Рубіка відбудуться 1 та 2 грудня і включатимуть в себе аж три дисципліни: 3*3*3, 4*4*4 та мегамінкс. Також особливістю цих змагань буде формат їх проведення, оскільки він дозволить взяти необмежену к-сть учасників.Окрім того, учасники які покращили свій результат порівняно з минулими змаганнями - отримають гарний приз). Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму до 15 листопада (щоб ми знали точну к-сть учасників).Після 15 листопада заявки не прийматимуться! Її ви можете знайти у розділі "квитки" цієї події. Організаторами даного заходу є Центр Науки Тернополя та магазин розвиваючих іграшок "Гостина".
Телефон: +38 (067) 493-72-72
Tetyana Muzyka: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: У Центрі науки Тернополя відбулися треті змагання зі швидкісного складання кубика - Рубіка і включали в себе аж три дисципліни: 3х3х3, 4х4х4 та Megaminx.
Змагання є аматорськими, тобто участь у змаганнях беруть усі бажаючі, незалежно від віку та рекорду складання кубика. Правила змагань максимально наближені до правил World Cube Association.
Брати участь у змаганнях може кожен бажаючий. Для цього необхідно зареєструватися на сайті і прийти в зазначений день та час на місце проведення змагань. Зареєструватися можна на будь-яку кількість дисциплін. Учаснику необхідно мати при собі свої головоломки. На збірку кожної головоломки встановлено певний ліміт. Так, ліміт на збірку кубика 3х3 становить 3 хвилини.
Перед початком потрібно відмітитися, оплатити символічний внесок та чекати своєї черги. Одночасно кубик складають 3 учасника.
Учасник сідає за стіл навпроти свого судді. Суддя є одночасно скрамблером, який перемішує головоломку. Заскрамблену головоломку суддя ховає у коробку.
Після отримання головоломки спортсмен має лише 15 секунд на
ознайомлення з нею, після чого він повинен почати її збирати. Відлік часу розпочинається після натискання кнопки таймеру та завершується аналогічно її натисканням. Суддя стежить за тим, щоб преінспекція не перевищувала передбачуваного часу. Так само він стежить за дотриманням всіх правил WCA протягом усього процесу. Після збирання кубика скрамблер перевіряє якість збірки. Кожен спортсмен має лише п’ять спроб по складанню головоломки. Зараховується найкращий результат. Головоломка вважається зібраною, коли усі кольори зібрані та її частини стоять на своїх місцях. Якщо головоломка збирається більше ніж 5 хв. - вона вважається незібраною.
Слідкувати за результатами спідкубери можуть онлайн.
Протягом змагань була представлена виставка – продаж головоломок від співорганізатора – магазину розвиваючих іграшок «Гостина».
Не сподобалось: Вважаю, що все-таки варто зробити віковий розподіл.
Загальне враження: Головне не перемога, головне - участь!)) Адже спідкубінг – це не тільки збирання головоломок на час, а й спілкування з іншими спідкуберами, яке стає стимулом вдосконалювати свої результати, просуватися у вивченні методів і алгоритмів. Також участь у змаганнях допомагає боротися з хвилюванням, яке виникає в учасників. Не бійтеся брати участь, навіть якщо ви не впевнені у своїх силах, тому що змагання з спідкубінгу - це перш за все неймовірна атмосфера!!!
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер: (Друг LIST'а)
Сподобалось
складання кубика - Рубіка дуже корисне заняття. Добре що центр науки організував такі змагання. На цьому змаганні я була як вболівальник, але в наступний раз спробую себе як учасник.
Переглянути всі відповіді ()