Дуже смiшна комедiя Рея Куні "Я куплю тобi Мальдiви" у місті Тернопіль

Дуже смiшна комедiя Рея Куні "Я куплю тобi Мальдiви" - фото
Дата події: 30 жовтня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Київський театр "Тисячоліття" презентує: Дуже Смiшна Комедiя  Рея КунI "Я куплю тобI Мальдiви" :
Якщо Ви любите посміятися і отримати від походу до театру море позитивних емоцій - комедія «Я куплю тобі Мальдіви», за п'єсою «Смішні гроші» Рея Куні, саме для вас!
Це блискуча комедія положень. Вихор та каскад мінливих обставин, що ростуть як сніжний ком і загострюються до фіналу, які змушують героїв миттєво реагувати на них, пристосовуватися, змінюватися і, врешті-решт, по-новому поглянути на своє життя. Комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми, еротичними витівками та ... великими грошима. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим!
Natalja Stetsyuk: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Вистава дуже цікава із заплутаним сюжетом. Все крутиться навколи двох чемоданів. Зал був весь заповнений. Я залишилась задоволена після перегляд. Варто подивитись.
Не сподобалось: Один недолік був у виставі, актори тихо розмовляли(
Загальне враження: Гарна вистава та "море" емоцій)))
Переглянути всі відповіді ()
Мудик Оксана: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Три дзвінки і ви попадете в кусочок життя простого роботяги(безхарактерна офісна мишка на початку вистави) який у метро перепутав чомодан із 1750000 $ по 100 купюрі. Досить смішно починається із жартом про туалет. Реквізити на сцені одні ті самі протягом двох дій - це квартира головних героїв у китайському чи японському стилі( чесно різницю я не знаю між ними).. У виставі брали участь актори із Київсько6о театру Тисячоліття. Брали участь у виставі 7 людей : це головні герої чоловік і жінка , їхні 2є друзів , 2 поліцейських і таксіст і також протягом вистави хтось до головних героїв дзвонив. Кожен із героїв унікальний із своїми +і - . Цікаві сцени, з живою мімікою захоплювали глядача з першої хвилини і тримали в напрузі глядача до самого кінця.
Найолюбленіший із героїв це таксист - а особливо той момент коли він заходить в квартиру під музику із фільму таксі.
Стосовно гри акторів- просто супер. Сюжет, постановка, всі моменти відпрацьовані на 100%,бійки, обмін валізами, навіть те як падали, жести і міміка - на це просто тре подивитись на власні очі, все виглядало як в реальному житті. Всі настрої- сміх, плач, нетверезість, опяніння грошима, адреналін, страх, заздрість- всі ці моменти гарно показані
Джвінок у двері - у вигляді рангу тоже досить специфічний, який зназу всіх насторожував і змушував глядачів замислитись хто там прийшов, що далі буде?
Музика від початку і до кінця вставлена там де тре і підсилювала деякі із сцен.
Якщо ви любите посміятись + відвідати театр, отримати багато позитиву, зарядитися енергією на цілий тиждень то вам сюди на комедію - Я куплю тобі Мальдіви за пєсою Рея Куні" Смішні Гроші".

Комедія з усіма ознаками детективу, еротичними жартами(особливо смішно вставлені жарти про наші меншини), подружнього життя, іронічним ставленням до люлини в нашому суспільстві - що навіть 100 ту частину тих грошей , що знайшов буде рік заробляти головний герой.
В комедії людина висвітлюється що людина не ідеальна вона має свої недоліки і гріхи: жадібність, надії, бажання на щасливу долю, надія на щасливе майбутнє, невіра що може повезти у житті (адже герой у барі туалету 6 разів ходив і перераховував гроші), корисливість . Досить сподобалась така репліка коли 2є друзів спорили за продаж машини: як ти можеш брати гроші з друга на що той відповідає не як з друга а як з родича(показується, що деколи родина підставить гірше ворога).
Жарт про недоїджений бутерброд цілу виставу згадувався і він кожного разу викликав у мене посмішку.
Чесно після перегляду залишилось кілька питань 1. чому саме там була така сума 1750000 $,2 хто до них постійно дзвонив?
Не сподобалось: трошки попались гірші місця і половину вистави продивилася стоячи. В залі холодно, всі сиділи в куртках. Дуже путалась в іменах героїв , але по сюжету там та3а путанина і мала бути.
Загальне враження: Цікава комедія - для тих хто хоче позитивних емоцій вам сюди . Позитиву тут багато.
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц: (Друг LIST'а)
Нейтрально
Мені особисто вистава не дуже сподобалась.Правда було багато смішних моментів та допепних жартів.
Переглянути всі відповіді ()
Оля Гевко: (Ревізор)
Сподобалось
Хороша вистава Київського театру.Глядачів був повний зал. Місця були на балконі і чути було погано ,дуже тихо.
Переглянути всі відповіді ()