Національний балет Грузії "Сухішвілі" у місті Тернопіль

Національний балет Грузії "Сухішвілі" - фото
Дата події: 26 березня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: ураганом на сцені, чаруючим видовищем, унікальним феноменом, восьмим дивом світу. Так вміють лише вони! Заряджайтесь силою позитиву! Даруйте радість!
 
100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Їх танець кидає виклик законам гравітації. Це свято Ви запам'ятаєте назавжди!

Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Tetyana Muzyka: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Легендарний грузинський ансамбль, що прославився на увесь світ! Дорогі костюми з унікальним оздобленням, цікаві реквізити, національні музичні інструменти, і найголовніше - професіонали своє справи на сцені!
Повним аншлагом зустріли грузинів тернополяни. А ті у свою чергу своїми танцями змусили публіку аплодувати стоячи.
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Rolskyi: (Ревізор)
Сподобалось
Вперше побував на виступі Національного балету Грузії " Сухішвілі" в далекому 2008му, вдруге в 2012му. Вирішив сходити знову і ви знаєте- анітрохи не пожалів☺
Сподобалось: Спогади про драйв від грузинської музики залишились яскраві ще з попередніх візитів і було дуже приємно відчути цей драйв знову! Стартували такими ж танцями як і тоді але потім пішли і новіші. Танцюють просто фантастично, деякі трюки аж дух захоплює.
Яка ж була приємна несподіванка коли вони після антракту вийшли в наших національних костюмах! Український танець і музика з грузинськими вдосконаленнями- це незабутньо.
Виучка танцюристів дуже серйозна. Рухи відточені, лінії тримаються чітко. Ну впала одна з танцюристок разок, абсолютно не страшно, на ефект не вплинуло, головне що без травм☺
Не сподобалось: Тоді давно 2008го і 2012 років в антракті пригощали вином і сиром. Цього разу такого не було😞 ну, це некритично і може давно вони таку щедрість відмінили в силу різних причин. Було б краще з такою традицією, але не тільки в Україні криза ж😂😂
Загальне враження: дуже люблю цей балет і завжди радий їх бачити в Тернополі! Овації зашкалювали, випросили оплесками невеликий ще танець " на біс". Зал вибухав від оплесків, емоцій залишилась багато і налетівший на вулиці вітер з снігом їх анітрохи не зіпсував. Рекомендую відвідати усім!
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Неперевершений ансамбль грузинського танцю. Їх запальні танці неначе молоде, червоне, пянке вино змушує серце битися сильніше, і ви поринаєте у вир нестерпної краси чорного моря, гірських вершин та свободи, все це передають танцюристи своїми виступами. Браво!!!
Переглянути всі відповіді ()