Веном у місті Тернопіль

Веном - фото
Дата початку: 20 жовтня 2018
Дата кінця: 22 жовтня 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Фільм розповідає історію заклятого ворога Людини-Павука - Венома.
Придбати квитки можна в касі кінотеатру або за посиланням нижче.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
George Davidson: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Що точно сподобалось, так це гра Тома Харді, він своєю харизмою витягує дуже багато моментів у фільмі. Дуже круті екшн сцени, які знімалися натурою і з купою каскадерів. Я йшов на фільм будучи готовим до повного провалу, адже рейтинг у критиків на ротен томатос був 27. Але фільм виявився ну явно не таким поганим, ну 60 би точно мало бути. 
Не сподобалось: сценаристи не дуже парилися з сюжетом, але, може це й на краще, бо глобалізму і спасіння планет ми маємо повно у розширених кіновсесвітах. Антагоніст слабенький і не викликає ніяких емоцій. 
Загальне враження: Однозначно варто сходити на цей фільм, нічого геніального ви не побачите, але долю задоволення від перегляду отримаєте.

Відповісти:

George Davidson,
George Davidson, 
Переглянути всі відповіді ()
Sashko Neo: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Порадував фільм, було багато смішних та класних моментів таких як коли Харді починає плющити в ресторані) чи коли Веном вселився в його колишню...класний бій між Веномами...хороша гра Тома Харді...фільм дуже сподобався, раджу до перегляду!


Доповнено майже 8 днів тому


Відповісти:

Sashko Neo,
Sashko Neo, 
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Brezytska: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: просто шикарний фільм !!!!! Марвел не підвели ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Загальне враження: ті хто полюбляє комікси і фентезі це для нас!

Відповісти:

Iryna Brezytska,
Iryna Brezytska, 
Переглянути всі відповіді ()
Мальвіна Мурр: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Огнєнний супергеройський сольний фільм. Локальний, що додає йому ще більшого шарму. В фільмі присутньо багато гумору, більше скажу, жарти усі зрозумілі нашому глядачу, що перевершило юморок Дедпула, за що додатковий +.
Йшла на фільм наслухавшись що критики поставили низькі бали, тому не чекала від нього чогось надзвичайного, насправді й недочекалась🤣. Фільм стандартний, антигеройський, але Том харді піддав йому необхідного перцю. Актор дуже круто передав усі емоції, а з огляду на те, що його співрозмовник це іншопланетний злий симбіот, який живе в його тілі і говорить в його голові, то вважаю що впорався на всі 💯.
У стрічці присутній і екшн, і трошки жорстокості, хоча всі смерті залишаються за кадром, тому кровяки ви там не побачите,хоч і обіцяли що Веном буде 18+. Присутня і людська драма, так як Едді Брок аж надто чесний кореспондент і борець за справедливість, тому й не дуже добре в результаті складається його кар'єра та особисте життя. А потім ще й стає вмістилищем для Венома.Тут як би й починаються всі розваги.
❤️ Я дуже люблю коли супергерой не прямо таки самий крутий у всіх планах, і тут  в середині фільму ми взнаємо що наш чорний прибулець лузер серед своїх, це купляє, ну а потім ще й його трансформація в мімішку, взагалі мене дуже потішила.
Не сподобалось: З фільму вирізали 40 хв стрічки, і як сказав сам Харді , що там були улюблені його сцени. Можливо саме цей кусок міг би пояснити нам такі швидкі зміни у характері Венома, від бажання знищити людство, до повної протилежності. Також хотілося б хоч трохи відчути момент коли Брок і Веном стали друзями, бо ця частина якось не дуже простежується.
Загальне враження:Фільм крутий, однозначно варто йти на перегляд. Маса спецефектів, крута гра акторів, багато смішних моментів та хороший сюжет не залишить нікого байдужим.

Відповісти:

Мальвіна Мурр,
Мальвіна Мурр, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Подвірна: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:класний фільм емоцій багато, продумка хороша фільму скучно не було нежалію шо пішла 

Відповісти:

Наталя Подвірна,
Наталя Подвірна, 
Переглянути всі відповіді ()
Оля Гевко: (Ревізор)
Сподобалось
Фільм супер! На кожен сеанс повні зали. Оригінальний сюжет , багато спецефектів,комп"ютерної графіки. Фільм крутий рекомендую.

Відповісти:

Оля Гевко,
Оля Гевко, 
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Фільм крутий.В перші дні  виходу фільму просто не реально було попасти на сеанс.Дуже цікавий сюжет.

Відповісти:

світлана масікевич-миц,
світлана масікевич-миц, 
Переглянути всі відповіді ()
Ylia Vuchnevska: (Ревізор)
Сподобалось
Класний фільм  фантастика для перегляду . Подивилась в 3D  з задоволенням

Відповісти:

Ylia Vuchnevska,
Ylia Vuchnevska, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalja Stetsyuk: (Ревізор)
Нейтрально
Не подобається мені такий жанр, але фільм нормальний. Варто подивитись. Сюжет насичений, бували моменти цікаві і захоплюючі, а були що не хотілось дивитись (непримні на вигляд)

Відповісти:

Natalja Stetsyuk,
Natalja Stetsyuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Любов Кушнір: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Класний фільм,спецефекти бомба,гра Тома Харді на вищому класі.початок чуть скучнуватий.а потім понеслась.купа класних моментів.ідучи на даний фільм.я думала що це ужастік.скажу що це і комедія вякомусь роді.і Веном зовсім незлий симбіот.хіба коли їв😆😆😆😆

Відповісти:

Любов Кушнір,
Любов Кушнір, 
Переглянути всі відповіді ()
Мудик Оксана: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:    4 жовтня в кінотеатрах України стартував показ фантастичного фільму "Веном"- хоча уТернополі він появився на тиждень пізніше... квитки розкуповували на перед , всі сеанси переповнені людьми тому заказувати квити потрібно було на кілька днів на перед. Це найочікуваніший фільм у жовтні. Головну роль в екранізації популярного коміксу від Marvel зіграв американський актор Том Харді.

Веном — головний ворог,супер-злодій всесвіту фантастичного героя Людини Павука.   
Режисером фільму став Рубен Флейшер, який відомий своїми чудовими  всесвітньовідомими роботами , як "Полювання на гангстерів" і "Ласкаво просимо в Зомбіленд". Сценарій заснований на коміксах видавництва Marvel Comics про персонажа Едді Брока.
Фільм  Веном– фільм про симбіота, показує, як персонаж( одним словом така собі субстанція - а точніше їх було 4 штуки) потрапляє на Землю та взаємодіє з людьми,  вселяється, знищує їх (шляхом поїданням їх органів печінки, мозку....).
Веном - жахливий, величезний чорненький монстр, із прикольною усмішкою з якої стирчать дуже багато зубчиків , і все це доповняє багато-прибагато слюни., яка тече із рота. Головний герой - показується як із позитивних так із негативних сторін -показує , що ми всі люди і всі ми не ідеальні- він журналіст і докопується до всіх речей , що стаються в місті. І так він попадає на одну фармацевичну компанію, в якій  використовують безхатчинків як піддослідних кроликів, він звинуваччує головного деректора фірми но немає доказів, через це його звільняють і все його життя йде під відкіс. Головний герой прокрадається на  завод і там знайомитьс і з веномом- інопланетною субстанцією.  Далі проходить знайомство із субстанцією- симбіотом, їхні бійки , втіання, їхні жарти і суперечки....і звичайно кінцівка в якій показується як Веном рятує людство від ще одно такого самого симбіота, як він.
Ще один персонаж якийвартий уваги це ліарка яка працювала на  заводі і помогла головному герою пробратися на завод , для знаходження доказів. 
Найолюбленіший момент там де веном із головним героєм обговорють колишню дівчину  головного героя.
Висновок - фільм прикольний, він напомпований всім чим можна: жарти, трагедія, класнийекшен, сценарій супер , що ще потрібно для фільма , щоб його переглянути? 
Не сподобалось: Фільм  дивилася в 3д і моменти де були бійки, або де картина швидко мінялася... дуже тяжко було дивитися і не було зрозуміло нічого-картинка просто стералася.
Загальне враження:Хоч фільм і триває майже дві години, а саме 1.35, але часу сумувати майже не знайдеться. А все через насиченість подій на екрані, адже все ж на екшн творці зовсім не поскупились.Незважаючи на темні тони та музичний супровід, чудовий легкий гумор постійно розряджає ситуацію.Зустріч і переростання в дружбу головного героя і субстанції  проходить під жартики ,які від одного іншому звучать настільки по-дружньому, що інколи важко зрозуміти, коли ж вони встигли поколегувати. До того ж, прості жарти будуть зрозумілими майже всім глядачам, а не лише шанувальникам коміксів Marvel.  Тому рекумендую всім не пожалієте .
 P.S продовження буде бо кінцівка така неоднозначна.

Відповісти:

Мудик Оксана,
Мудик Оксана, 
Переглянути всі відповіді ()