Секрети харизматичних виступів у місті Тернопіль

Секрети харизматичних виступів - фото
Дата події: 18 травня 2018
Місце проведення:
Початок: 17:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
В кожної людини, хоча б раз в житті, є потреба виступати перед аудиторією. І саме під час підготовки до цього виступу, втрачається дуже багато часу, щоб зібрати всі думки та інформацію стосовно теми виступу в єдину структуру. В результаті, навіть для 30 хвилинного виступу, витрачається по декілька днів на підготовку.

Або потрібно виступати, а людина не знає з якого боку підійти до цього виступу. Постійно задає собі питання: "Що сказати"?; "Яку інформацію можна відкинути та яку потрібно залишити?". Чи довго розмірковує як побудувати свій виступ. Якщо для Вас актуальні такі питання, то запрошуємо на майстер-клас "Секрети харизматичних виступів. Як підготовити якісний виступ та вдало його провести". На зустрічі Ви дізнаєтесь про форму, яка допомагає створити якісний виступ, не зважаючи на те, скільки часу він буде тривати. Ви зможете якісно підготувати виступ як на 3 хвилини так і на цілий день. Ви дізнаєтесь яким чином потрібно структурувати інформацію, щоб ви могли одночасно доносити її на свідомому та підсвідомому рівні до ваших слухачів.  Ви дізнаєтесь як потрібно будувати виступ, щоб кожен слухач вашої аудиторії зрозумів, що ви хочете їм сказати.

Ви дізнаєтесь які бувають види складних слухачів, чому вони так себе поводять та як потрібно будувати з ними розмову, щоб вони не зіпсували вам ваш виступ. Ви навчитесь створювати самопрезентацію, щоб донести всю потрібну інформацію до слухачів та виглядати впевнено та серйозно.
Программа майстер-класу:
  •  Базові принципи виступу перед аудиторією;
  •  Правила самопрезентації;
  •  Модель коротких презентацій;
  •  Типи складних слухачів та методи впливу на їх поведінку.
Ведучий майстер-класу: Микола Вовченко - Master-Trainer of NLP, Business Trainer, DST-Trainer, coach, Бизнес-консультант, магістр психології.
Вартість: 300 грн (при попередній оплаті), 400 грн (в день заходу).
Телефон: +38 (067) 350-27-68

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук