Концерт "Los Colorados" у місті Тернопіль

Концерт "Los Colorados" - фото
Дата події: 31 жовтня 2018
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Перший виступ гурту відбувся 24 квітня 2006 року року і ця дата вважається днем його заснування. Засновниками гурту були Руслан Приступа (вокал), Ростислав Фук (гітара, вокал), Сергій Масик (бас-гітара, вокал), які працювали разом в одному офісі в м. Тернополі. У своїх виступах хлопці представлялися, як гурт із села Тетильківці, хоча насправді більшість виконаців живе в Тернополі і лише Руслан Приступа — в сусідньому з Тетильківцями селі. За словами виконавців, вони є засновниками нового стилю — "агро-алко-рок".

Першою піснею гурту була пісня "Помідори". У 2008 році гурт запрошений на місцеве телебачення в Тернополі, де вони презентували кілька своїх композицій, серед яких була інтерпретація відомої пісні Кеті Перрі "Hot N Cold". Публікація виступу гурту й особливо цієї пісні на YouTube стала сенсацією, особливо у США та інших країнах світу. Їхній дебют також з'явився на американському телебаченні. Станом на жовтень 2009 кліп гурту Los Colorados передивилося в мережі інтернету більш ніж 3 млн глядачів.
Гурт брав участь у фестивалі "Захід" у 2009, 2011 та 2013 роках.

Кавер гурту на композицію "I Like To Move It" зроблено заставкою під час трансляції футбольних матчів Євро-2012 на провідному німецькому телеканалі ZDF. Гурт підписав контракт зі звукозаписувальною компанією "Motor Music" (знаною, зокрема, своєю співпрацею з гуртом Rammstein).
Кліп на пісню "Тілько ві Львові" став одним з офіційних рекламних відеороликів Львова.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук