Семінар: отримали запит - як реагувати?

Семінар: отримали запит - як реагувати?
Дата події: 13 грудня 2017
Місце проведення: Інвестиційно-юридична компанія "Аскольд"
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Початок о 16:30, вартість - 800 грн.

Цільова аудиторія

Керівники і власники малого бізнесу
Представники підприємств в регіоні чи керівники відокремлених підрозділів
Фінансова служба
Бухгалтери
Стартап-підприємці

Запити фіскального органу до платника податку щодо отримання пояснень та їх документальних підтверджень – найбільш розповсюджена форма податкового контролю. Втім, існує важливе “АЛЕ”: подібне право фіскального органу кореспондується з обов’язком платника виключно за умови його реалізації контролюючим органом у порядку та на підставах, передбачених законодавством. Отже, вимагати будь-які документи фіскальний орган може тільки у випадках, передбачених Податковим кодексом. Як реагувати на запит контролюючого органу: давати чи відмовити у наданні? Якою є відповідальність та наслідки для платника податків? Про алгоритм дій та практику взаємовідносин із контролюючими органами щодо запитів детально на нашому семінарі.

 

План заходу

 

Види запитів та їх правове реглювання. Порядок реалізації контролюючим органом права на отримання документів та інформації у розрізі виконуємих функцій та повноважень.

 

Недоліки оформлення запиту як підстава для відмови. Підстави та порядок оформлення запитів контролюючим органом поза межами перевірок. Типові недоліки оформлення запитів контролюючими органами.

 

Запит про надання копій документів під час перевірки. Законодавчі обмеження права вимоги контролюючого органу копій документів під час перевірки. Форма та порядок офорлення запиту про надання копій документів під час перевірки.

 

Алгоритм дій платника податків у раі отриманні запиту: наслідки у разі відмови. Критерії правової оцінки запиту та визначення кола ризиків. Перелік наслідків для платника у разі відмови у задоволенні запиту контролюючого органу: підстави та порядок йомовірності їх настання. Спосіб та порядок реалізації платником обраного рішення щодо відповіді на запит контролюючого органу.

 

Таймінг

 

16:30 – 16:45 – вітальна кава, реєстрація учасників

 

16:45 – 17:55 – семінар, частина І

 

17:55 – 18:15 – кава-перерва

 

18:15 – 19:30 – семінар, частина ІІ

 

Експерт заходу

 

Ірина ОЛЕЙНИК
Адвокат, керуючий партнер ТОВ ІЮК АСКОЛЬД.
Досвід практичної діяльності по спеціальності з 2002 року. У 2008 році отримала свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю. Спеціалізація: господарське право, податкове та митне право, корпоративне право, трудове право, судовий арбітраж.

 

З питань реєстраціі: Олександра ХОПТОВА

 

0682865943

 

info@askold.biz

 

Примітки

 

Рекомендуємо мати з собою візитні картки.
Рекомендований дрес-код – business casual, офіційно-діловий, діловий вільний. Рекомендуємо завітати на захід за 10 хвилин до його початку, щоб мати кращу можливість налагодження ділових контактів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук