Обговорення приквелу "Світанок перед жнивами" у місті Тернопіль
Дата події: 18 липня 2026
Місце проведення:
Початок: 17:00 год
Вартість: вхід вільний
Ласкаво просимо на 50-ті Голодні ігри: обговорюємо "Світанок перед жнивами"!
Ця подія повністю присвячена Другій Квартальній бойні та юності одного з найхаризматичніших і водночас найтрагічніших персонажів — Геймітча Абернаті.
Що на нас чекає на зустрічі?
- Становлення ментора: яким був юний Геймітч до того, як Капітолій розбив його серце, і як його фірмовий сарказм та кмітливість допомогли перехитрити саму систему Ігор.
- Смертельний рай: чому Сюзанна Коллінз обрала для 50-х Ігор таку оманливу Арену — прекрасне квітуче поле, де абсолютно кожна деталь є смертельно отруйною.
- Нові таємниці Панему: розберемо символізм золотих змій та птахів, а також кулуарні ігри молодого Президента Сноу.
Готуйте свої теорії, беріть примірники книг для цитування та приходьте ділитися враженнями з однодумцями. І нехай удача завжди буде на вашому боці!
Реєстрація за вказаним посиланням
Перегляди 8

Відгуки
Відгуків немає.
Ви можете бути першим: