Проект «Мандри»: Льодовики, пустелі та 55 країн Олега Кошли у місті Тернопіль

Проект «Мандри»: Льодовики, пустелі та 55 країн Олега Кошли - фото
Дата події: 17 березня 2020
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня «Є» запрошує на тематичну лекцію про лайфхаки, способи зручних та дешевих подорожей «Льодовики, пустелі та 55 країн Олега Кошли» в рамках проекту «Мандри», яка відбудеться 17 березня. Початок – о 18.30.

Для мандрівок за кордон потрібна велика сума грошей? Цей стереотип своїм прикладом ламає тернополянин Олег Кошла. За майже 7 років йому вдалося побувати у 55 країнах, крайніми з яких є Чилі та Аргентина. Своїм досвідом Олег ділиться у блозі та у спеціальній сторінці у Фейсбук, а 17 березня поділиться досвідом з тернополянами.

Проект «Мандри» – це зустрічі та розмови про подорожі, історії, які відбувалися з мандрівниками особисто, перестороги та зауваження, якими вони діляться з іншими. В рамках цього проекту лектори розповідають про різноманітні лайфхаки та дають поради, які можуть стати у нагоді як для бувалих мандрівників, так і початківців. Дешеві авіаквитки, перспективи та очікування від автостопу у різних країнах, цікаві «непопсові» маршрути кожного містечка та країни, та як їх пов’язати між собою, аби було не тільки цікаво, а й економно. Звичаї та традиції кожної країни та поради, на що першочергово звернути увагу. Перебування та помешкання – «Каучсерфінг» та інші види обміну. Усе та багато іншого охоплює проект «Мандри».

Партнером заходу є компанія "Gorgany".
За найкраще запитання, визначене лектором, серед відвідувачів буде розіграно ексклюзивну мандрівну флягу. Чекаємо вас!
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук