Вишкіл з писанкарства та гаївок 2020 у місті Тернопіль

Вишкіл з писанкарства та гаївок 2020 - фото
Початок: 09:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
"Великодня веселка" - це проект, який має на меті популяризацію українських народних традицій, зокрема писанкарства, обрядових пісень та інших звичаїв, патріотичне виховання молоді та залучення дітей до проведення організованого дозвілля, навчання писанкарству для дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями, котрий включає в себе три етапи:

1-ий етап - Вишкіл з писанкарства та гаївок, який відбудеться 21 березня 2020 р.Б. в м. Тернополі. Буде проводитися для повнолітніх інструкторів. Вишкіл проводитимуть майстри з писанкарства та гаївок, котрі активно популяризують українські національні традиції. Усі, хто пройде вишкіл, отримає набори для писанкарства, тематичні буклети з писанкарства, підбірки гаївок та ігор.

2-ий етап - Після вишколу інструктори реалізовують майстер-класи у себе в районах для юнацтва та учасників з інших громадських організацій та жителів громади. Компанія надає для кожного осередку, що діє на території районів набори для писанкарства (узгоджену попередньо к-сть).

3- ий етап - Під координуванням інструкторів та їх безпосередньою участю буде проведено майстер-класи для дітей зі шкіл, інтернатів та сиротинців.

4-ий етап - Проведення гаївок під час Великодніх свят 19-26 квітня.

Організатори заходу: Тернопільська округа МО "Пласт - НСОУ", Просвіта Тернопільщини, Компанія "Контінентал Фармерз Груп", Управління сім'ї та молоді ТОДА, Тернопільський обласний пластовий вишкільний центр, ГО "Українська молодь - Христові м. Тернопіль".


Телефон: +38 (067) 351-35-41 (Оксана Шамрик) +38 (097) 934-25-24 (Святослав Абрам'юк) +38 (067) 653-52-18 (Карпин Назар) +38 (067) 728-72-11 ( Драгущак Ірина)
Перегляди 12

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук