QuizКОТЕка. Чемпіонат. Гра 2: День японського прапора у місті Тернопіль

QuizКОТЕка. Чемпіонат. Гра 2: День японського прапора - фото
Дата події: 27 лютого 2020
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Вартість: 400 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
27 лютого 1870 року, зважаючи на міжнародне визнання білого стягу із червоним сонцем як прапора Японії, Велика державна рада Японії визначила цей прапор «прапором держави». Юридично ж прапор був затверджений японським парламентом лише у 1999 році після прийняття "Закону про національний прапор і національний гімн". У законі трошки змінили його розміри та пропорції елементів.

27 лютого 2020 року ми визначимо - яка збірна тян і кун зможе розгледіти більше прихованих каменів у садку із запитань від #QuizКОТЕка. QuizКОТЕка - командна інтелектуально-розважальна гра. Запитання у нас різноманітні і не обов'язково присвячені назві гри (один раунд присвятимо точно ;-)) - будуть і новини, і музика, і картинки, і конекшен, і текстові запитання.
За три години у нас ви дізнаєтесь багато цікавого та будете згадувати "ну це ж цей, як його..." (с).
Буде весело та пізнавально, приходьте!

Вартість участі: 400 грн.

Реєстрація за нижчевказаним посиланням. 
Перегляди 35
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Домо арігато всім шанувальникам країни сакури, аніме, саке і сходжуючого сонця! Володимир- сан опише перебіг засідання квізкотек- сенсеїв в Авалоні, залишайтесь з нами і ніякої реклами, переходимо до власне опису гри.
Сподобалось: Японії було чимаало. І про Мацуо Басьо цілий тур ( сам дивуюсь що ми щось та й взяли в ньому), і про саму Японію, і в інших турах не раз згадувалася.
Раунд " новини" був хорошим досить, як і про прапори. Не вгадали по опису Ізраїльський і циганський.
Гарно пішов останній про " запити в гуглі" від відомих осіб. Цікавий тур про фільми, не взяли лоліту і ще якийсь, на фото до відгуку можете спробувати свої сили.
Музичний теж гарно, дякую за Гребенщикова то улюблений співак моєї мами, от знав тих з фільму про робота Чаппі косящих під ніндзя гопників з Кейптауну, але не пам'ятав їх назви...лише тому 9 а не 10 за 7й тур.
Обідно з питанням про " Ямато", капітан Сашко сам написав правильну відповідь і сам її переправив на неправильну...вже рідше так його блудить, і це насправді чудово, але ще інколи трапляється така оказія.
Ще мегапозитив : 14 комаанд! То вже великий позитив, довелося шукати більше приміщення і це був зал на 2му поверсі " Авалону".
По 100 гривень цього разу заплатили бо не прийшло 2є наших гравців. Розпочалось з 10хв запізненням проте тривало до 10ї, довше вже ні, чудово що так навчилися організатори.
Не сподобалось: те що нема стабільного місця гри... Трохи дівчата не справлялися з збиранням листочків. От був би в тему хронометраж секунд, як на mind game.
Загальне враження: нас було лише 4ро...але кожен з нас був мегаактивним. обігнали 8 команд, на минулих іграх то була б гарантія призового місця, але зараз ділимо 5те з сильною командою" терпіння і ртуть". 61 бал набирається не кожної гри.
Рівень суперників високий, боротьба справді конкурентна не дивлячись на порівняно невелику кількість, і то вона ж збільшилась.
Переглянути всі відповіді ()