Презентація книг надрукованих шрифтом Брайля у місті Тернопіль

Презентація книг надрукованих шрифтом Брайля - фото
Дата події: 11 лютого 2020
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Два проекти із спільною метою.
Перший проект був втілений Українські посиденьки за ініціативи Володимир Вакуленко-К (Вакуленко-К. Володимир) - надруковано книгу для дітей із вадами зору - збірка казок Ірини Мацко "Вузлик казок", а втілено Валентиною Бутенко і ГО "Соцінтел" ще перед новим роком.
Книжка адаптована для дітей молодшого шкільного віку з важкими порушеннями зору за принципами універсального дизайну.
Ще один проект – «Історії тих, хто бачить серцем», ініційований письменницею Іриною Мацко, який тривав протягом 2019 року.
У рамках даного проекту було проведено серію зустрічей-занять: майстер-класи із гончарства, валяння вовни, малювання, виготовлення рамок та інші.
Організатори проекту: ГО «Творчий простір ОРЕЛІ», Леонід Бицюра, Олександр Хома, Тернопільська міська ЦБС Світлана Козелко, Медіа лабораторія MediaLab в ПК Березіль Оксана Ратушняк, ВТ «Просвіта» Наталя Турчин.
По завершенню ініціативи разом з Medialab Ternopil була озвучена спільна історія-казка "Соломійка в країні Байдужості" та хрестоматія для 3-4 класів дітьми учасниками проекту та учасниками театрального гуртка Мельпомена.
Книжка із казкою "Соломійка у країні Байдужості" шрифтом Брайля, що була створена самими дітьми у рамках проекту «Історії тих, хто бачить серцем» надрукована завдяки Віталію Ткачуку — Braille Studio / Студія друку шрифтом Брайля!
Кожна дитина, яка брала участь у її створенні, отримає свій примірник на згадку.

Вдячні усім, хто долучився до даної ініціативи, разом з Леонідом Бицюрою, Світланою Козелко, Оксаною Ратушняк та Наталією Турчин.

Разом ми можемо більше!
Перегляди 16
Оля Уніят (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Побувала на заходів Центральній міській бібліотеці презентацію книг шрифтом Брайля. Завжди такі міроприємства є важливим кроком допомоги людям з обмеженими можливостями, щоб наш світ став добрішим, світлішим. Організатори та люди, які долучилися до проекту. Ви робите велику справу. Дякую вам, завдяки таким справам слабозорі або незрячі люди мають змогу читати книги
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: У Тернопільській міській централізованій бібліотечній системі( що на вулиці Руська) відбувся дуже цікавий та потрібний захід. Це була презентація книг шрифтом Брайля.
Ведучі заходу розповіли що, проект покликаний зробити більш доступним читання художньої літератури для дітей з інвалідністю по зору.
ми часто навіть і не задумуємось, як важко тим людям а найбільше дітям ,які ледь бачуть або і не бачуть взагалі. Завдяки таким заходам та інформації на телебаченні та інших інформаційних джерел можна дізнатись що така література є і доступна в користуванні. І дати змогу хоть найменшим шансом дітям доторкнутись до казок та літератури. Таки так така література теж потрібна у бібліотеці.
На заході був присутній Леонід Бицюра, радує те що владі небайдужі такі заходи і що є підтримка від влади.
Також Ірина Мацко (українська письменниця, казкарка, керівник креативної студії «ІРИска») цікаво і з великим захопленням презентувала дані книги.
На заході також була представлена книга з казкою "Соломійка у країні Байдужості" шрифтом Брайля, яка була створена самими дітьми, які і отримали свій особистий примірник на згадку.
Захід був дуже гарним, змістовним та потрібним. Радує те, що і в бібліотеках тепер можна взяти почитати таку літературу.
Переглянути всі відповіді ()