Показ фільму «Віта та Вірджинія». Фестиваль Нове британське кіно у місті Тернопіль

Показ фільму «Віта та Вірджинія». Фестиваль Нове британське кіно - фото
Дата події: 24 лютого 2020
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня «Є» та всеукраїнська мережа «Кіноклуб» запрошують на Показ біографічного фільму «Віта та Вірджинія» про письменниць Віту Секвілл-Вест і Вірджинію Вулф в рамках фестивалю «Нове британське кіно», яий відбудеться 24 лютого. Початок – о 18.30.

З 1 грудня по 28 лютого в Україні відбувається кіноклубний фестиваль «Нове британське кіно», який проходить за підтримки Британської Ради в Україні. В рамках фестивалю пропонуємо переглянути історію яскравого та сміливого роману між двома заміжніми письменницями: Вітою Секвілл-Вест і Вірджинією Вулф.
«Віта та Вірджинія» — біографічна мелодрама спільного виробництва Великої Британії та Ірландії. Фільм розповідає про дружні та романтичні стосунки британських письменниць Віти Секвілл-Вест і Вірджинії Вулф. Світова прем'єра стрічки відбулась на Міжнародному кінофестивалі в Торонто 7 вересня 2018 року.
Вони познайомилися у 1922 році. Спершу Віта не сподобалась Вірджинії передусім тим, що активно шукала зустрічей з нею. Проте згодом вони стали близькі. Пристрасть між цими двома сильними жінками переросла в міцну дружбу, яка тривала до смерті. «Королева» лондонського бомонду 1920-х років Віта притягує «королеву» модерністської літератури – Вірджинію, надихаючи її на створення знаменитого роману.

ВІТА І ВІРДЖИНІЯ / VITA & VIRGINIA
Країна: Ірландія, Великобританія, 2018
Хронометраж: 110 хв.
Жанр: мелодрама
Режисер: Чанія Баттон («Burn Burn Burn»)
У ролях: Джемма Артертон («Рок-н-рольщик»), Елізабет Дебікі («Вдови»), Ізабелла Росселліні («Синій оксамит»)
Перегляди 39

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук