Mind Game 8 сезон 8 гра у місті Тернопіль

Mind Game 8 сезон 8 гра - фото
Дата події: 12 лютого 2020
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Залишилось три останніх вирішальних гри, і уже 12 лютого ми зустрінемось на 8 грі 8 сезону MindGame!
Реєстрація на сайті за нижчевказаним посиланням. 
Тисніть "зареєструватися на найближчу гру" і обирайте місто Тернопіль 
До зустріч
Перегляди 45
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Розташування: Місце проведення, як завжди, незмінне, приймав РК Максим на 19:00🕖.
Команд зібралось на 8 гру 8 сезону трохи малувато, порівняно з попередніми іграми ( чи то погодні умови, чи ще якісь масові заходи в цей день, але команд було в районі 23х!) В нас мало бути 12 людей, проте ледве назбиралось 8, хоча це не завадило нам непогано зіграти і класно провести час.
Трохи по грі: Перший тур запамятався : Качками🦆 замість пестецидів, згадками про Гітлера і містичне запитання №6 про цифри 666.
В другому турі була досить таки цікава тематика, для кіноманів, ми після 4го запитання почали ланцюжок відповідей складати і тоді нас осінило про кого йде мова🥋.
Третій тур , як завжди, давав змогу проявити свою ерудованість : усміхнуло питання про терористку принцесу , човниковий біг 👶і Ініціали :)
Четвертий 🎼аудіотур 🎼запам'ятався рукою коло серця і підспівуванням кожної пісні. Нам вдалось відгадати 5 з 6ти виконавців, що не могло не радувати.
П'ятий за рахунком,🎥відеотур, був теж на музичну тематику. Ми всі добре памятали пісню з другого запитання, могли описати повністю образ виконавця в кліпі, а от назвати його так і не змогли. 5 запитання оцінили всі СіРьЙожі.
6 тур ми пройшли лише з половинним результатом і то добре. Хоча лячно було гру ченців не відгадати🎲.
7 тур був на уяву і близькість поглядів з автором тих робіт , які були представлені... Нам знову лише цей тур піддався наполовину.
8 тур пройшов наура, проте правильна відповідь на перше запитання пройшла повз нас на високих підборах.
на завершальному раунді ми зібрались із силами і знов забули назву пісні хД) Пізнавальним було третє запитання, туристам на замітку.
Загальне враження: Позитивна гра, нові обличчя в команді , класний фан і добре проведений вечір. Дякую Організаторам за гру, list.in.ua за халявний вхід і команді за хороший вечір!
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
8ма гра цього сезону була досить цікавою, результати таки карколомні. Дуже легкі запитання перших 5ти турів, для нашої команди випали, проте чомусь 6й тур став фатальним
Сподобалось:так, краще все ж писати по порядку. Середа, 19.00, Максим, 100 грн за участь стандартно, спамлю кожного відгуку про це😀
Не пригадую щоб ми колись брали максимум одразу за три тури. Не вгалали 2х виконавців ( який же я був злючий що виправили "Пікардійську терцію" в останній момент )і 1 відео, ділили з " Арсеналом" 1 місце з результатом у 37 балів.
І було якесь відчуття " так не буває, далі щось буде жестякове"
І для нас саме так і сталося. Ми не додумались про Годзіллу, Арабські цифри, вертеп і доміно... То ж відчуття втраченої перемоги трошки нас гнітить.
Не сподобалось: тупе питання про кроликів і зав'язування шнурків, з розряду " а в нас на селі баба Ганька коли її діти були маленькі розчихляла про кролика і норку шоб дитина не дьоргалась при зав'язуванні шнурівок". Вперше чую про таку нісенітницю. Ми написали " кавички пальцями" то значно логічніше. Та й запитання явно "висмоктане з пальця"
Загальне враження: майндгейм гра цікава, тут фану достатньо, і ніколи не можна розслаблятися якщо кортить бути нагорі в списку команд. Ще 2 гри, хто зна які вони будуть по складності. Тому ми не впорались з хорошою нагодою собі забезпечити успіх. По балах то трошки все ж покращили ситуацію, але загалом той випадок коли 62 бали- обідно.
Але дякую всім, якщо не заморочуватись за всякі там командні рейтинги- ми красавчики, насправді ще ніколи аж так класно команда " Каркаде" не грала, інших " лідерів" ми теж бісим😂😂😂
До нових зустрічей на грі
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
От уже чергову середу рівно о 19 годині в незмінному розважально-відпочинковому комплексі "MAXIM" проходить гра серії MindGame. Це вже восьма гра сезону, який наближається до завершення.
Як і зазвичай, все було на високому рівні. Останній сезон радує коректними питаннями, до яких немає претензій (за одиничними виключеннями), хоча в минулих сезонах сперечатись за 3-4 питання кожної гри таки доводилось. Обслуговування цього разу не підкачало, офіціант швидко приймав замовлення та не ігнорував столики. Веселий ведучий та хороший звук теж не підкачали.
Що до самої гри, то команд цього разу було трохи менше ніж зазвичай, ледь більше двадцяти. Тим не менше, досить багато з них йшли ніздря в ніздрю, відстаючи на 1 питання чи взагалі ділили одне місце. Цьому сприяли відносно легкі питання. Звичайно, це суб'єктивна думка, але завдяки командній роботі точно можна було брати чи не всі питання. Звичайно, і тупити приходилось, вибираючи неправильну відповідь замість майже очевидної правильної, як от з доміно. Досить таки сподобався другий тур, де згадали фільмографію усім улюбленого кіноактора - Джекі Чана. Музичний конкурс теж був досить хорошим, хоча я і знавець в музиці, та тут прямо таки відкрилися всі закутки пам'яті.
Загалом, накал емоцій був цього разу дивовижний, інтрига трималася до кінця. Без задоволення, гадаю, гру не покинув ніхто. Розумним бути модно!
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
8 гра 8 сезону – ми на фінішній прямій! Ця гра відрізнялась від інших тим, що організатори змінили візуальну форму подачі питань, додавши трохи анімації, було кумедно))
Тепер по самій грі. Загалом гра була цікава і в загальному не важка.
1-й тур «Правда/Неправда» запам’ятався питаннями про качок та рисові поля Японії, префікси в американських телефонних номерах та ін. Ми відгадали лиш половину і отримали 4 бали.
2-й тур «Знали б тему...» був пов'язаний з фільмографією Джекі Чана. Про це ми здогадалися десь після 4 питання, і намагалися підігнати усі відповіді під тему туру. Проте фільми «Близнюки» та «Смокінг» ми так і не пригадали.
Дуже цікавим був 3-й «Ерудит». Особливо запам’яталось питання про винахід, який відмінив «човниковий біг» дітей))
Музичний тур був присвячений виконанню державного гімну перед спортивними подіями. Ми відгадали усіх, та , на жаль, вагались між Златою Огнєвіч та Тонею Матвієнко, і чомусь вибрали неправильний варіант.
Майже ідеально зіграли у 5-му відеотурі, відгадавши усе, крім виконавця пісні «Ego»
Після першої половини гри результат нас не радував зовсім: 20-е місце серед 23-х команд…
6-й "Ерудит" ми зіграли не дуже добре, не здогадавшись про арабські цифри, доміно як гру, яку грали монахи, та не провели аналогії між зав’язуванням шнурків та кроликом, що ховається в нірці.
Дуже несподіваним і цікавим був фототур. Потрібно було впізнати відомі особистості на картинах Олега Шупляка. Дещо було очевидним, а от Нострадамуса та Дарвіна ми уявляли якось зовсім по-іншому…
8-й тур «Сюрприз» був трохи дивним. Особисто я не до кінця його зрозуміла. Потрібно було відгадати предмети, які помістяться в 3-літрову банку. Проте не уточнювалося, чи речі мають бути розміру самої банки, чи бути меншими. Ми зіграли непогано, не відгадавши лиш одне питання.
У 9-му турі ми дуже старалися, але не змогли пригадати назву пісні Maruv та сплутали Галілео Галілея з Коперником.
У другій половині гри нам все-таки вдалося піднятися на кілька місць вище. Результатом ми не дуже задоволені, але гра принесла багато сміху, жвавого обговорення та нові знання – і це головне!
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пасько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Ох ця гра була дуже цікавою та спірною в деякий питаннях. Та все ж дякую
list.in.ua за можливість її відвідувати і команді Без паніки за командний дух)
Переглянути всі відповіді ()