Виставка живопису Сергія Декалюка (м. Збараж) у місті Тернопіль

Виставка живопису Сергія Декалюка (м. Збараж) - фото
Дата початку: 1 лютого 2020
Дата кінця: 29 лютого 2020
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
На полотнах Сергія Декалюка - його розуміння дійсності.

Головне для художника не реальна проекція життя. Він зазирає глибше і бачить обширне.

У кожного в житті є свої цілі, наміри та плани. Однак за чітким алгоритмом жити не вдається. Тоді доводиться імпровізувати, вдаватися до незвичних життєвих прийомів, саме так народжується абстракція. Ти виходиш за рамки видимого, відчуваєш енергію кольору, пластичність лінії, мелодію роботи.
Перегляди 32
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Нещодавно у Тернопільському художньому музеї відкрилася виставка відомого художника з Тернопілля Сергія Декалюка, яка називається "Олімпійський спокій". Картині цікаві дещо філософські трошки гротескні, яскраві та прості й складні у сприйнятті водночас. Що хотів донести до нас автор? Які змагання готує нам життя перед чим треба бути спокійним сприймати як дане, а до чого готуватись рахуючі хвилини. Яскраві образи, різні техніки виконання — легкий, веселий та трохи легковажний поп-арт, тяжкий та громіздкий авангардизм, суперечливий постімпресіонізм.
Картин не багато, але кожна несе щось своє, свою енергетику та настрій. Дивлячись на деякі картини, спочатку не розумієш що це, здається що це невпевнена дитяча рука писала свої фантазії чи сновидіння. Але насправді це дорослі ілюзії героїв картин які виявилися просто бездіяльністю, спокоєм, та інертністю. Це наше сучасне суспільство. Воно закрите від реальності новомодними гаджетами, вдаваним веселим цинізмом, та зануренням у себе.
Відкрив виставку організатор і директор Тернопільського обласного художнього музею - Ігор Дуда. Багато добрих слів звучало від рідних та колег по цеху Сергія Декалюка. Такі мистецькі події окраса для культурного життя тернополян та гостей нашого міста.Рекомендую відвідати виставку, ознайомитися з полотнами, відчути філософський задум автора стати творцем свого життя, а не, просто юзерами.
Переглянути всі відповіді ()