Щасливі разом: таємниці емоційного зв'язку з дітьми у місті Тернопіль

Щасливі разом: таємниці емоційного зв'язку з дітьми - фото
Дата події: 13 лютого 2020
Місце проведення: вул. Шашкевича, 8В
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
З народженням дитини стосунки у сім’ї переходять на новий рівень. Стиль життя мами й тата різко змінюються, що часто виклакає труднощі в порозуміння між членами сім’ї.

Дуже важливо із самого народження встановити тісний емоційний зв’язок з дитиною. Психологи стверджують, що це позначається на всьому подальшому житті дитини. Успіхи чи невдачі, здоров’я чи хвороби, самооцінка, бажання, розвиток дитини напряму залежать від атмосфери в сім’ї.

Молоді сім’ї потребують навчальних програм, де б їм допомогли зрозуміти як встановлювати тісний емоційний зв’язок з дитиною. Щоб народження малюка залишалося лише великою радістю без жодного стресу для обох батьків.

Саме тому ми разом із відомим психологом Наталею Гаєвською започатковуємо курс "Щасливі разом: таємниці емоційного зв'язку з дітьми" 

У програмі - спілкування про батьківство, роль тата при народженні дитини, способи сімейного спілкування та багато іншого.

Наталя Гаєвська - професійний психолог, психотерапевт з напрямку “Сімейна системна психотерапія та когнітивно-поведінкова терапія”, має більше 10 років досвіду індивідуальної та групової роботи, сертифікований коуч Міжнародної Федерації Коучингу (Professional Certified Coach, Canada), член Онтарійської Спілки Психологів (Ontario Psychological Association, Canada) та Української Спілки Психотерапевтів (УСП) та кандидат психологічних наук.

Як це буде відбуватися?
Програма складається із 3-ох частин, кожна з яких має 5 занять.
Зустрічаємося щочетверга о 18:00 

Перша зустріч - 13 лютого.
Після завершення програми ви будете вміти вирішувати конфлікти в сім’ї, органічно спілкуватися та встановлювати тісний емоційний зв’язок з рідними.

Участь - безкоштовна.
Зробіть своїй сім’ї подарунок до Дня закоханих.
Чекаємо вас! До зустрічі!
Перегляди 25

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук